Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zamierzam kupić płytę główną Asus Rampage IV Black Edition. Obawiam się jednak, że do Polski trafi z dużym opóźnieniem. Dla przykładu: Asus X79 Deluxe do tej pory nie pojawiła się w sprzedaży. Pojedyncze sztuki można kupić za pośrednictwem sklepów internetowych sprowadzających sprzęt z Niemiec.

 

W związku z tym zastanawiam się czy nie złożyć zamówienia przed premierą na tej stronie:

http://www.darmacz.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=4907&cPath=3_108_236

Zna ktoś może ten sklep?

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem dziś w przedsprzedaży za pośrednictwem sklepu directpc http://www.directpc.pl/
Wierzę, że wszystko uda się załatwić bez żadnych problemów i płyta trafi do mnie w najbliższym czasie. Asus Rampage IV Black Edition został dla mnie zamówiony a z przelewem mam zaczekać do czasu, gdy płyta pojawi się w dystrybucji. Mam nadzieję, że nie będę musiał zbyt długo czekać.


http://www.asus.com/Motherboards/RAMPAGE_IV_BLACK_EDITION/#overview


Aktualnie używam karty muzycznej Asus Xonar DX/XD
http://www.asus.com/pl/Sound_Cards_and_DigitaltoAnalog_Converters/Xonar_DX/#overview

Zastanawiam się czy po przesiadce na płytę ASUS Rampage IV Black Edition, w której zamontowano SupremeFX Black, używanie Xonara nadal będzie miało sens.

"Graczy powinna zainteresować karta dźwiękowa SupremeFX Black o stosunku sygnału do szumu (SNR) 120 dB, która została wyposażona w przetwornik analogowo-cyfrowy (DAC) Cirrus Logic CS4398 oraz wzmacniacz słuchawkowy Texas Instruments TPA6120A2 z obsługą słuchawek o impedancji do 600 Ω. Dodatkowo producent zastosował tutaj osłonę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI) oraz wysokiej jakości kondensatory ELNA, WIMA i NEC TOKIN UC2, a całość oddzielił od reszty laminatu podświetlaną na czerwono „ścieżką” LED."

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.asus.com/us/News/O9WKEvaPFq30U9Kp


http://rog.asus.com/tag/rampage-iv-black-edition/

"We already had a chance to show you the new ASUS Republic of Gamers Rampage IV Black Edition motherboard in full details, we are now proud to announce that the new flagship E-ATX form-factor ASUS ROG Rampage IV Black Edition is officially launched and available in retail/e-tail shops."

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Szkoda czasu i zdrowia...to zwykli kaszaniarze.

Do takiej nie docierają nawet prawomocne wyroki sądu. Kiedy orzeczenia zapadają na ich niekorzyść, czują się zwykle bardzo i niesłusznie pokrzywdzeni przez system.

 

Trzeba szukać innego sklepu. Będzie drożej ale wreszcie dostanę sprzęt do ręki.

Gość najpierw kazał czekać bo płyta już na 100% do nich jedzie. Dołożył w promocji mnóstwo bajek jak to mój egzemplarz, specjalnie dla mnie zarezerwowany omyłkowo trafił gdzie indziej, czyli standard. A teraz zmienił śpiewkę. Pisze, że nie ma i **uj (tylko innymi słowami) i mogę się wycofać.

Edytowane przez est_ars
Link to post
Share on other sites

Powinieneś się cieszyć, że nie zamówiłeś tego u darmacza, może za pół roku dostałbyś sprzęt i może by działał.

 

Takie płyty to w Polsce egzotyka, więc nie dziw się, że musisz czekać, nawet jeśli w Niemczech jest dostępna to cena może być znacznie wyższa niż ta na stronie tego sklepu. Na takie zamówienia trzeba czekać i to długo.

Na twoim miejscu poszukałbym tego sam i kupił bezpośrednio z Niemiec lub UK. Przesyłka to około 100zł, może mniej, może więcej. Będzie szybciej i wygodniej. Poza tym ASUS ma gwarancje europejską czyli w razie kłopotów ze sprzętem możesz oddać ją na serwis w dowolnym kraju.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Właśnie chce zamówić u darmacza, ponieważ jest możliwość zamówienia za pobraniem. Nic nie ryzykuję. Tylko chyba znowu nie zdążyłem, bo widzę na jego stronie, że ma minus jedną sztukę na stanie. Gdybym zamówił wczoraj, niestety nie było mnie w domu.

 

To indolencja kaszaniarzy z takich firm jak directpc i tumiwisizm poslkiego dystrybutora firmy Asus sprawiają, że wszystko co choć trochę wykracza ponad przeciętność jest nieosiągalną egzotyką w naszym kraju.

Link to post
Share on other sites

Jak się przejadę skoro zamówię za pobraniem. Do tego napisałem, że chcę mieć możliwość zrezygnowania jeśli płyta nie wyjedzie do mnie dziś, najpóźniej jutro. Bardziej niż się przejechałem na kaszaniarzu z directpc już się przejechać nie da. Gdybym zmarnowany na niego czas poświęcił na sprowadzenie płyty z zagranicy, miałbym ją już u siebie.

Link to post
Share on other sites

U mnie płyta leżakuje już 4 tydzień na półce i jeszcze jej nie odpaliłem, może w przyszłym tygodniu się wreszcie za nią zabiorę :-) Co do Darmacza to ludzie się skarżą ale osobiście nie miałem żadnych problemów z zakupami w tym sklepie a zrobiłem już kilka zamówień, kontakt też bardzo dobry. Powodzenia w zakupie.

Link to post
Share on other sites

Jeden minus. Jako "monopolista" podniósł ceny do granic absurdu i życzy sobie za płytę ponad 2 tys. zł. czyli jakieś 300 zł. za dużo. Trudno. Wkurzyłem się jak ch**era więc przepłacę i kupię u niego.

Edytowane przez est_ars
Link to post
Share on other sites

Właśnie z nim rozmawiałem. Wszystko załatwione. Dziś ma ja wysłać. Jeśli się uda, zostanie moim ulubionym sklepem.


U mnie płyta leżakuje już 4 tydzień na półce i jeszcze jej nie odpaliłem, może w przyszłym tygodniu się wreszcie za nią zabiorę :-) Co do Darmacza to ludzie się skarżą ale osobiście nie miałem żadnych problemów z zakupami w tym sklepie a zrobiłem już kilka zamówień, kontakt też bardzo dobry. Powodzenia w zakupie.

shame on you!


;]

Link to post
Share on other sites

He he, jakoś nie widzę w niej nic specjalnego :P , osobiście wybrałbym opancerzoną Maximus VI Formula, to jest dopiero piękna płyta. Widziałem też że pytałeś w innym temacie o OC procka, ten Rampage Black ma w Biosie predefiniowane profile do OC: chyba 4.0, 4.2 i 4.5 GHz więc na początek je sobie wypróbuj. 

Edytowane przez Wooojciech1983
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...