Skocz do zawartości

Recommended Posts

O dzięki przed chwilą jeszcze znalazłem że w panelu sterowania NVIDIA można, dobrze a jeszcze niby takie proste a nie mogę znaleźć jak ustawić jako monitor numer 1 ten który mam przy PC a TV jako numer 2? A i przy okazji da się już teraz jakoś rozdzielić to, żeby gra na jednym monitorze się nie minimalizowała przy zrobieniu czegoś na drugim? :)

Edytowane przez Zivolt
Link to post
Share on other sites

mam numer 2 jako główny,ale to już chyba nie przeszkadza nie?  a jak dam windows+P i wybiorę żeby tylko na drugim monitorze, to już karta nie będzie przesyłać obrazu przez HDMI na TV tak?  i nie będzie dodatkowo obciążana? :) A i jeszcze jedna rzecz, jak podłączyłem TV pod PC i włączyłem to monitor zaczął jakby tak syczeć nie syczeć przez chwilę? jakieś zakłócenia przez drugi ekran? 


Ktoś coś? Mam się martwić tym syczeniem, czy to było tylko chwilowe zakłócenie jakieś? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Cześć,

 

Szukam rozwiązania,

mam komputer wyposażony w kartę graficzna nVidia 730gt, do niego podłączone są 2 monitory (jeden za pomocą VGA, drugi za pomocą przejściówki HDMI -> VGA -> monitor). Oby dwa monitory działają poprawnie.

Chce podłączyć 3 monitor do mojej konfiguracji, jednak ma on służyć jako klon obrazu z monitora nr. 1, tak aby na dwóch monitorach wyświetlał się jednakowy obraz (monitor 1 i 3) a na monitor nr 2 ma służyć do przeglądania internetu, oraz rzeczy pobocznych.

Jak osiągnąć ten efekt? Kupiłem ‚złodziejkę’ VGA -> 2x VGA, jednak to nie działa. W karcie mam jeszcze jeden wolny slot DVi, czy wystarczy kabel DVI -> VGA? Jak to potem ustawić, aby monitor 1 i 3 był sklonowany, a 2 wolny?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Hej. Jako główny monitor mam eizo foris fs2434 (24 cale fhd) - chciałem dołożyć jakiś drugi jako dodatkowy i wpadł mi w oko teraz na olx Eizo S1921 (19" 1280x1024) i tu pytanie czy korzysta ktoś z 24 plus 19cali i czy 1280x1024 nie będzie w dzisiejszych czasach bardzo razić po oczach? Kiedyś wiadomo na takim siedziałem ale nie mam teraz żadnego starego pod ręką żeby sobie przypomnieć jak to wygląda. Czy lepiej po prostu szukać normalnie jakiegoś 24 fhd? Z góry dzięki za sugestie i opinie :D

p.s jeśli to pytanie nadaje się do osobnego nowego tematu to przepraszam, pisze tutaj bo w końcu temat zbiorczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...