Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć planuje zmienić mojego Galaxy 551 na jakis inny smartfon z wiekszymi parametrami. Jako że galaxy nie jest jakimś piorunem to nie jestem wymagajacy, szukam niedrogiego telefonu z fajna specyfikacja do internetu, pdf-ów, czasem gier ale to nie priorytet, z jakims przyzwoitym aparatem no i zeby jakis film mozna bylo obejżeć 4,7' + - . No nie znam sie za specjalnie na tym dlatego was prosze o pomoc. Chcialbym żeby telefon był na androidzie bo jestem juz do niego przyzwyczajony WP8 nie podchodzi mi :(.

+ Przepraszam jesli zrobilem cos zle to moj pierwszy temat na tym forum.

Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

ten galaxy s2 dosc ciekawy tylko z I kwartalu 2011 roku i nie wiem czy napewno jest git? Bo troche przez ten czas chyba sie zmienilo :D

A co do xperia to jakos nie jestem przekonany :D

+ galaxy nowy kosztuje 800 zl http://allegro.pl/nowy-samsung-i9105-galaxy-s2-plus-gw-24m-fv-nfc-i3654967131.html chyba ze znalazl ktos jakas inna aukcje z dobrym sprzedajacym ( ostatnio mialem problemy z oszustem)


A może myphone next? http://www.myphone.pl/tabid/69/cn/ViewPhone/pid/72/Default.aspx czy to jakis shit? posiada ktos?

Link to post
Share on other sites

Galaxy S2 robi się już powoli stary. Dobrze będzie jeśli dostanie aktualizację do chociaż 4.3. Xperię J na 100% odrzuć. Bubel pokroju mojego Swift'a L7. Połowa osób sobie chwali, druga klnie na ten telefon ze względu na ścinki systemu. Ja proponuję od siebie Swift'a L7 II (drugiej generacji), Swift'a L9 lub Samsung Galaxy Core

 

PS. Dlaczego nie WP8? Do 1000 zł królują praktycznie smartfony z systemem Microsoft'u. Działają płynniej niż modele Androida w tej cenie i są lepiej od nich wykonane. Zastanów się czy nie lepiej zainwestować coś z mobilnymi okienkami bo może być tak że wyjdziesz na tym lepiej (nie namawiam, tylko sugeruję)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Własnie dzis bawilem sie swiftem L9 i jest fajny dosc, z tym ze problem z akutalizacjami tak? i czy lepszy jest ten l7 drugiej generacji czy ta L9- zaczynam myslec o tej L9 z fakty duzego ekranu przydatnego podczas przegladania netu i ogladania filmow :D

Ten core tez fajnie sie zapowiada , zobacze co powiedza inni moze jeszcze jakis potencjalny kandydat?

A co do tego WP8 to jutro poczytam i poogladam recenzje jakich teleofnow z tym systemem :)

Link to post
Share on other sites

http://m.interia.pl/mobtech/news,nId,1052907

może być ciekawy w tej cenie. s2 juz jest stary, ma małą rozdzielczość i wydajność. z aktualizacjami tez będzie problem. tu masz 4 rdzenie. większa rozdzielczość, 2 baterie, nawigacje polski i przede wszystkim nowy telefon.

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

L9 nie została do końca porzucona ale wiadomo jak to z aktualizacjami LG jest. Niby zapowiadają, niby obiecują ale LG jest naprawdę bardzo kapryśne z softem w swoich urządzeniach. Wątpię żeby smartfon dostał 4.3 (o 4.4 możesz sobie pomarzyć kupując L9), i wydaje mi się że L7 II będzie cierpiał na to samo - więcej niż 4.3 nie dostanie, jeśli w ogóle dostanie. Jednak patrząc na hardware L9 wygrywa. Większa rozdzielczość ekranu, więcej pamięci RAM. Nie znam się na rodzajach procesorów za bardzo ale chyba Cortex-A9 wydajnościowo wygrywa z A5 z modelu L7 II. Jeśli zdecydujesz się na tego smartfona GoClever to o jakiejkolwiek aktualizacji możesz jedynie śnić bo z tego co mi wiadomo to ta firma nie ma żadnej polityki dt. aktualizacji softu na swoich urządzeniach. Decydując się jednak na Core licz się z co najwyżej średnią gęstością pikseli na cal i słabym czasem pracy na baterii bo w dzisiejszych czasach 1800 mAh jest co najwyżej skromne. Jednak wydajnościowo konkuruje ze Swiftem L7 II, z lekką przewagą modelu Samsunga (1 GB RAM vs 768 MB robi różnicę). Więc najlepszym (i zarazem najdroższym) wyborem (z tych które podałem) będzie L9. Co do WP to za bardzo się nie znam ale w twoje gusta (nie licząc dość małego wyświetlacza) powinny pasować L620. Wydaje mi się że 720'stka bardziej by ci się przypodobała ale cena robi swoje. Chyba że dorwiesz ją w jakimś komisie i dobrze się potargujesz. Wtedy dasz za nią 600-800 zł (tak pi razy drzwi)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może Xperia M ? Sony ma lekką nakładkę, działa szybko. Dwa rdzenie po 1 GHz, 1 GB RAM. Ekran 4 cale 848x480 px. Posiada NFC i ma elegancką obudowę. Plus dla akumulatora i samego fona bo dzwoniąc po 30 min + 30 sms + 2 godz WIFI daje rade spokojnie dwa dni :D Do 700zł można nówkę znaleźć. Miałem tydzień dla testów. W tej cenie super smartfon. Niech autor zobaczy sobie na mgsm.pl ;)

Edytowane przez assistant
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

tabalan sam się tniesz. jakoś moi znajomi maja galaxy 3,4 note i nic im się nie tnie. w domu tak samo. samsungi sa bardzo szybkie. a ew cięcia są spowodowane tylko i wylacznie winą użytkownika.

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najlepiej NIE kozystać  :rotfl: nic nie instalować, i co miesiac robić Wipe.  :rotfl: I będzie w miarę dobrze.

 

Potwierdzam to, ze Szajsung ma skopaną nakładkę - sam mam służbowego SGS4 - potrafił się namyslac prze 5 sekund przy odbieraniu telefonu. A jak zobaczyłem Lumię 520 znajomej to się mocno wqr.... - że mój wypasiony sprzęt może tak słabo chodzić.

 

Sony czy LG przynajmniej ma lekkie nakładki, które nie spowalnianją tak systemu, HTC też. Samsung zaś ma muła nie nakałdkę. Ja na 100% nie kupię telefonu od Samsunga, chyba, że Solid'a :) Ale on nie ma SlowDroida i nakładek. :) :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

goclever jest znaną firmą w dodatku Polską. dla mnie to najlepszy wybór. tablety, nawigacje czy inne telefony są dobrze chwalone. po co masz kupować stare telefony czy chiński jak tu masz coś podobnego do lenovo a830 a z normalną gwarancja :)

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ta Xperia tez ciekawa Ale jakos nie przemawiaja Xperie do mnie xD nie wiem jakos .

Za to napalilem sie na tego Gclevera z tym ze potrzebuje jakich informacji moze ktoś coś wie? :P

dzumms

Ten twoj  quantum4 to tez chyba od goclever czy sa tam jakies problemy z gwarancja lub naprawa?

Poczytaj na necie o sersisie Gocleavera. Ludzie mocno narzekają na obsługę i ciągnące się naprawy, któe nie są zbyt skuteczne.

Link to post
Share on other sites

Sony Xperia J jest bardzo fajnym telefonem , tylko ma 4 cale :D W grach się sprawdza oraz do sufrowania po internecie.

 

LG L7  Dobry aparat (8Mpix), wyświetlacz (4,7) dźwięk i procesor są bardzo dobre  :D

http://www.ceneo.pl/24611596

Sony Xperia L Dobry aparat (8Mpix), wyświetlacz (4,3) 3D Games, Gry ruchowe i One-Touch mirroring

http://www.ceneo.pl/23625503#tab=spec

HTC Desire HD aparat (8Mpix), wyświetlacz (4,3) Bluetooth 2.1 i Geotagging 

http://www.ceneo.pl/8715623#tab=spec

 

Tylko one mogą być trochę droższe. Bo chińczyków nie polecam !

Link to post
Share on other sites

A LG nie ma czasem 4.3 wyswietlacza + na grach mi mocno nie zalezy . najbardziej na necie + aplikacjach typu fb instagram tumblr + czytam ksiazki i ogladam filmy na telefonie w czasie podroży. + ten Goclever posiada dual sima a to tez fajne ( nie wiem jak w przyp[adku tych ktore podaliscie nie amm mozliwosci sprawdzenia tego w tym momencie)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...