Skocz do zawartości

Xbox360 Premium, Gry Xbox360, Sluchawki, Podreczniki, Headset Xbox360. Tanio


Recommended Posts

Witam! Sprzedam sprzet i nie tylko. Tanio.
Ale na poczatku dla wyjasnienia:

1. Przepraszam za ortografie ale niestety mam problemy na komputerze z polskimi literami.

No dobra to jedziemy!
1. Xbox360 Premium. Przerobiony, wytarczy aktualizowac przerobke i cieszyc sie nowymi grami rowniez poniewaz ostatnio jak na nim gralem to gralem w Alan Wake i GoW 2. Dlatego kazdy tytul mniejwiecej do 2010 roku powinien dzialac bez zarzutu. Przerobiony zostal naped, i dzieki temu mozna wychodzic w live.
Wyglada dobrze jak na 7 lat zycia. UWAGA BARDZO WAZNE!  Bidulka miala RROD'a, naprawiony. Oraz naped sie nie otwiera, chce a nie moze. wynika to z tego ze przez 2 lata nie byla uzywana wiec gumka na zebatkach jest brudna. Wystarczy zdjac obudowe, nastepnie zdjac gumke, porzadnie umyc z myglem i bedzie smigac jak nowy. :) Sprawdzilem ja przed chwila i dziala :)
W zestawie:
-konsola Xbox360 Premium
-headset nigdy nie uzyty.
-zasilacz
-Kabel Component HD ktory umozliwa obraz zwykly jak i HDTV jesli twoj telewizor takie wejscia posiada.
-wszystkie papiery typu instrukcja, ktore w zasadzie sa do niczego potrzebne lecz posiadam.
- pudlo, ale poszarpane przez zycie.
Komentarz: mysle ze to dobry wybor dla kogos kto chce tanio otrzymac konsole na zakonczenie tej generacji i cieszyc sie takimi grami jak Gears of War, Alan Wake, Halo, i wiele innych.

2.Gry Xbox 360:
- Project Gotham Racing 3
- Forza Motorsport 2
Komentarz: Gdy maja normalne slady uzytkowania oraz pudelka.lecz nie lubie wyscigowek.

3. Sluchawki Ednet 5.1 Vibration Headset. Zakupione w niemczech.
Specyfikacja:

Product Description Ednet 5.1 Vibration Headset - headset   EAN 4040587831204   Product Type Headset - 5.1 channel - wired   Recommended Use PC multimedia, Game console   Connectivity Technology Wired   Sound Output Mode 5.1 channel surround   Microphone Boom   Headphones Type Headset - binaural   Headphones Form Factor Full size   Audio Specifications

Frequency Response 20 - 20000 Hz - Sensitvity 106 dB

W zestawie: 
- sluchawki
-kabel przejsciowka, mozliwosc podlaczenia sie pod subwoofer.

Komentarz:  Sluchawki te bardzo fajnie sie sprawuja i dobrego kopa maja. Jest to dzwiek przestrzenny 5.1 w twojej glowie. Posiadaja funkcje wibracji, co przy mocniejszych basach daje niezly masaz dla glowy :P. Nie byly prawie uzywane natomiast nie posiadaja mikrofony ktory zostal urwany. Dla mnie to zaden problem poniewaz nie uzywam sluchawek prawie wgl wole glosniki. Lecz goraco polecam te sluchwaki. Dzwiek jest dobry i mocny.! Ave!

4. Headset Xbox360 Slim.
Komentarz: Nowy, zapakowany nie otwierany headset czarny ktory byl w zestawie Xbox360 Slim. Czarny, piekny.

5. A teraz odchodzimy od technologii i wracamy do czasow papieru. 
Na sprzedaz rownierz posiadam Zestaw New Matura Succes: Intermediate.
Jest to zestaw:
-podrecznik.
- Workbook + plyta.
Komentarz: Swietny zestaw do nauki angielskie , dla liceum. Ja nowy, czysty w srodku 100%.

Ceny, do negocjacji. Ale wolalbym gdyby sprzedajacy byl z Warszawy poniewaz nie chce mi sie wysylac za bardzo. Ale moge wstawic na allego, poniewaz wiem jak tu sie patrzy na osoby ktore maja malo komentarzy. Wtedy do ceny doliczam cene wysylki, jak mus to mus.

1. 189 zl
2. 30z./gra
3. 100zl.
4. 20 zl
5. 50 zl za zestaw.
 http://img189.imageshack.us/img189/6784/mvk6.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do kupowania! :)

Edytowane przez ruseus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...