Skocz do zawartości

Karta graficzna nVidia GTX 680 2GB Gigabyte WindForce 3x GWARANCJA !


Recommended Posts

Witam,
dzisiaj na sprzedaż posiadam kartę graficzną marki Gigabyte. Dokładny model karty to: GV-N680OC-2GD
Karta została zakupiona przeze mnie dnia: 10.04.2012 r. i od tego czasu leci gwarancja [36mies.] do dnia: 10.04.2015 r.
W samej karcie nic nie było ingerowane - jak została kupiona tak chodzi. Karta do dnia dzisiejszego była moją podstawową kartą [kupiłem nową, dlatego tą sprzedaję].
Działa bezproblemowo - wszystkie najnowsze gry chodzą na niej wyśmienicie na maxymalnych detalach [battlefield 4, Crysis 3 i inne].
 
http://www.gigabyte.pl/products/upload/products/3442/a084_6.jpg
 
Karta w spoczynku ma ~ 34 stopnie, natomiast w stresie osiąga niecałe 70, będą przy tym najcichszą kartą na rynku!
NIGDY nie była podkręcana!
W zestawie:
- karta graficzna GTX 680 Windforce 3x
- oryginalne pudełko
- kabelki
- karta gwarancyjna z datą zakupu
 
Jednym słowem - pełen komplet.
 
Zdjęcia przestawiają aktualnie sprzedawany produkt, są autentycznie, robione przeze mnie. O więcej zdjęć jak i informacji proszę śmiało pisać.
 
Co do wysyłki:
- odbiór osobisty wchodzi w grę, jak najbardziej
- wysyłka raczej kurierem - 20 zł
- wysyłka pobraniowa - tylko po uprzedniej wpłacie pokrywając tym samym koszta kuriera [ok. 25 zł]. Zdarzyło mi się, że klient już raz nie odebrał paczki, zostałem narażony na dodatkowe koszta. Mam nadzieję, że Państwo to rozumiecie.
 
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!
 
PS. Proszę dzwonić każdego dnia, do 22. Jeżeli nie mogę odebrać, proszę zostawić wiadomość - na pewno oddzwonię!
 
 
CENA: 1150 PLN
 

Dla użytkowników BENCHMARKA za 1100 z wysyłką w cenie!

Edytowane przez Leesiuu
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...