Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Drodzy znawcy, jakie stanowisko ma KNP w sprawie dożywiania dzieci w szkołach? 

Jak podchodzą do refundacji leków oraz co zrobią z ludźmi niezdolnymi do pracy?

 

Ciekawi mnie, jaki procent popierających KNP opłaca samodzielnie rachunki. Ma ktoś takie dane?

Edytowane przez emurderrec
Link to post
Share on other sites

 

 

co zrobią z ludźmi niezdolnymi do pracy?

http://static.fjcdn.com/gifs/Boom+Headshot+.+Gallgher_6a5727_3743075.gif

 

Bądźmy szczerzy jeśli Korwin kiedykolwiek dostałby większą władzę w Polsce to trzeba by stąd uciekać.

Link to post
Share on other sites

Każda partia która nie pracuje w "czynie społecznym" to banda nierobów i debili. Odebrać im kase i przywileje a zobaczymy komu zależy. No może niech zarabiają średnią krajową. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Ja jestem aktywnym działaczem KNP. Poruszyłeś problem dożywiania w szkołach, szkoły będą prywatne więc dożywianie w szkołach będzie wliczone w koszt szkoły, podratujemy znacząco gospodarkę więc koszt tej jednej zupy będzie znikomy. Powiesz "Ale margines społeczny/rodziny patologiczne" problem rozwiąże się sam nie będzie pracował nie będzie pił zacznie kraść zawiśnie. Poza tym państwo będzie w stanie opłacić szkołę najuboższym, teraz nie dosyć że normalnego obywatela nie stać na stołówkę w szkole to co my mamy mówić o patologi której da się pieniądze da się jeść dzieciom, po co pracować ? Każdy psycholog ci powie że gdy alkoholikowi da się raz, drugi, trzeci na alkohol to on ma rozumowanie jak dziecko dałeś mu parę razy to dasz mu i teraz więc po co ma pracować :) Refundacja leków, każdego obywatela będzie stać na leki a jeśli nie jest w stanie pracować to syn ma go utrzymać jeśli nie ma syna to wtedy wkracza państwo. Niepełnosprawni to mały odsetek w 90% nadają się do wykonywania jakiejś pracy. A ci co nie są w stanie dostaną należytą opiekę. 

Link to post
Share on other sites

Ja jestem aktywnym działaczem KNP. Poruszyłeś problem dożywiania w szkołach, szkoły będą prywatne więc dożywianie w szkołach będzie wliczone w koszt szkoły, podratujemy znacząco gospodarkę więc koszt tej jednej zupy będzie znikomy. Powiesz "Ale margines społeczny/rodziny patologiczne" problem rozwiąże się sam nie będzie pracował nie będzie pił zacznie kraść zawiśnie. Poza tym państwo będzie w stanie opłacić szkołę najuboższym, teraz nie dosyć że normalnego obywatela nie stać na stołówkę w szkole to co my mamy mówić o patologi której da się pieniądze da się jeść dzieciom, po co pracować ? Każdy psycholog ci powie że gdy alkoholikowi da się raz, drugi, trzeci na alkohol to on ma rozumowanie jak dziecko dałeś mu parę razy to dasz mu i teraz więc po co ma pracować :) Refundacja leków, każdego obywatela będzie stać na leki a jeśli nie jest w stanie pracować to syn ma go utrzymać jeśli nie ma syna to wtedy wkracza państwo. Niepełnosprawni to mały odsetek w 90% nadają się do wykonywania jakiejś pracy. A ci co nie są w stanie dostaną należytą opiekę. 

 

Szkoda, że nie ma takiego przepisu, że za każdą złożoną obietnicę, a niedotrzymaną, to ucinają palce (1 obietnica = 1 palec), gdy palców braknie to całą rękę! Oczywiście, bez znieczulenia! Bo niestety, gadać to byle pajac potrafi, a robić ni ma komu...

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

ludzie głosują które z nich wdrążyć

Demokracja jest zła ponieważ 51% ludzi narzuca swoją wolę pozostałym 49%, ponieważ dwóch żuli spod budki z piwem zawsze w demokracji przegłosowuje jednego profesora. Jest jeszcze wiele argumentów przeciw demokracji. Ja sam jestem anty-demokratą, podobnie jak JKM i KNP.


 

 

A demokracja jest w całości do niczego.
Link to post
Share on other sites

 

 

KNP ma słuszne postulaty więc czemu ich nie popierać?

 

Karol Marks też miał słuszne postulaty. Monarchia albo dyktatura. Nie ma innej opcji. Jeden prze choooj który powie, że tak ma być a nie inaczej. Gdzie 2 polaków tam 3 zdania. 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Niemniej JKN / KNP nie odżegnuje się od modelu republikańskiego z bardzo silną władzą prezydenta, który może rządzić dekretami - zarówno model amerykański (tylko prezydent) jak i francuski (silny prezydent + bardzo słaby premier) są brane pod uwagę jako alternatywa dla monarchii.

Link to post
Share on other sites

Obietnic wyborczych nie traktowalbym na powaznie. Chciec kazdy chce ale jak sie zetknie z realiami to sprawa wyglada inaczej. Teoretykow wielu ale ludzi z  doswiadczeniem juz jest mniej. Ja bede glosowac na tych co beda myslec w miare zdroworozsadkowo.

Ale jak ktos juz pisal mamy taka wladze jakie spoleczenstwo, wybili nam inteligencje raz i to sie odbija czkawka..

Co do demokracji, jestem jak najbardziej za nia. Czy pijak czy profesor habilitowany powinni miec takie same prawa obywatelskie. To sa koszty humanizmu. Moze dlatego powinnismy tym ludziom ktorzy zbladzili zyciowo pomagac, bo dobro ich to dobro nasze.

Silna wladza w rekach niewielu to do niczego dobrego nigdy nie prowadzilo.

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...