Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts


Janek dobrze mówi, brodatego nie będę komentować.

https://spidersweb.pl/bizblog/kataster-skarbowka-nowe-podatki/

Sytuacja jest ciekawa, Policja i Sanepid wprowadza podatki jak chce ale tego akurat nie chce :D lepiej wprowadzić podatek na coca colę zero albo telewizję.
Nie trzeba wiele wysiłku żeby wiedzieć o co chodzi.

ale społeczność internetowa słyszy, wprowadzenie podatku, to już odrazu ciśnienie skacze. Social komuna i 500+. Wyjdą na ulicę i będą bronić deweloperów, rentierów i banków. :D
Bardzo wąskie, tunelowe myślenie.. 

Nie mówię że kataster to lek na całe zło, ale tak jak Janek mówił, wraz z właściwą polityką rządu mieszkaniowego, uzdrowiłoby to sytuację, rynek byłby bardziej konkurencyjny.

Link to post
Share on other sites

Wszyscy oni jednym patykiem PISani.... mocno się wyborcza musiała nagimnastykować, żeby to wykopać, ale jak to mówią "Pokaz mi człowieka a paragraf się znajdzie".

No i po człowieku wolności... nie zlustrowali go dostatecznie, albo może raczej nie było lepszych kandydatów. Trzeba było iść w mniejsze zło w tym plebiscycie żenady.

Link to post
Share on other sites

To jest właśnie to pendzel, wszyscy politycy kradną i kręcą wały, ja się zaczynam martwić jak są zbyt głupi żeby umieć to ukryć albo/i zbyt aroganccy. 

 

1 godzinę temu, pendzel_3 napisał:

albo może raczej nie było lepszych kandydatów

 

nie było :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Succubus napisał:

Ja rozważam całkowite wyeliminowanie telewizora i telewizji ze swojego życia

Niegłupi pomysł, polecam. Telewizor można ewentualnie pod konsolę albo HTPC zostawić :)

2 godziny temu, BlackCoffe napisał:

Z programów TVP to ja mogę oglądać tylko Jeden z dziesięciu. 

Oj zdecydowanie tak! Nie chcę się chwalić ale się pochwalę ;) Przez jakiś czas miałem ksywę czwarty z dziesięciu, nie muszę chyba reszty tłumaczyć :D

Edytowane przez zbiku90
  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, zbiku90 napisał:

miałem ksywę czwarty z dziesięciu,

Byłeś? gratuluję odwagi, jak oglądam gdzieś na YT to odpowiadam nieźle, ale na miejscu to coś czuję by mnie stres położył na prostych pytaniach. :D 

 

2 godziny temu, joker5513 napisał:

na jakiś mecz kadry czy inny sportowy event. Tak to tylko Netflix i YT.

U mnie dokładnie to samo, ileż to już razy chcieli mi jakieś pakiety TV do internetu wcisnąć - nie udało im się.:D

W naziemnej to albo reklam więcej jak treści albo propaganda TVPis&RydzykTV nie ma co tam zaglądać nawet.

 

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, pendzel_3 napisał:

na miejscu to coś czuję by mnie stres położył na prostych pytaniach. :D 

 

Dokładnie światła jupiterów i kamery robią swoje, nogi mi się trzęsły a nerwy rosły im bliżej finału byłem. Odpadłem na pytaniu o patrona wielkiej krokwi a skoki oglądam od dziecka:P Kiedyś może wystartuje jeszcze raz, człowiek niby im starszy tym mądrzejszy xD

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, leto87 napisał:

Lipa z tymi podatkami na rzeczy z UK.. Nie mogli tak wyjść z unii żeby ludzie nie musieli za to płacić?

Chcieliby, ale jakaś kara musi być za wyjście z Unii.

 

96% moich zakupów online była z UK (mieszkam w IE). Teraz nie opłaca się kupować w UK z powodu dodatkowych opłat. Będę kupował w DE, mają niskie ceny wysyłki. Nie raz już kupowałem w DE jak było taniej.

 

Dlaczego nie kupuję w PL? Sklepy w PL mają dobre ceny, ale bardzo dużą niechęć do wysyłki za granicę. To nic, że płatność z góry, nie wysyłają i tyle.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a ciul wie, ale to niestety jest bastion pislamistów. a jeszcze naczelnik miasta też właśnie pisuar to już w ogóle...na zimę światełka kupił dla miasta. przez 3lata po 200k będzie spłacane. "ale ładnie się świeco". Ciul że drogi w takim stanie że przejechać nie ma jak.

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...