Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Powiem Wam, że osobiście mam powoli dość tej polityki, wczoraj kuzyn wyzwał mnie od pierdol... pisiorów i powiedział, że nie chce mieć ze mną niczego wspólnego i usunął mnie ze znajomych na fb (myślał, że mnie to ruszy?), a dlaczego? Bo powiedziałem, że nie będę brał udziału w głosowaniu w wyborach na prezydenta to powiedział, że jestem pierdolo... pisiorem. 

 

Wytłumaczcie mi czy niebranie udziału w wyborach jest równoznaczne z popieraniem, któregoś z kandydatów?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli zrobią tak jak chcą, to będą niedemokratyczne wybory. Ktokolwiek nie wygra, nie będzie moim prezydentem. Dlatego w tak przeprowadzanych wyborach, nie wezmę udziału. Jeszcze raz zaznaczę - nieważne kto wygra...Zamierzam również po wyborach zgłosić oficjalnie (tylko nie wiem gdzie), że nie otrzymałem kart do głosowania. 

Link to post
Share on other sites

W ogólnym zarysie zawsze twierdzę znajomym i rodzinie że nie interesuje mnie polityka, pogadać możemy o samochodach, komputerach czy telefonach i z bani. W zasadzie uważam że każdy ma prawo do własnego zdania bo jest demokracja.

Przeciwników jednych czy drugich nie przekonasz bo wiedzą twardo dlaczego są za, lub przeciw. Jednym pasi tak innym inaczej, i ma prawo.

Tak samo są dobre i złe ustawy jednych i drugich. PiS też często mnie złości jak blokuje dobre ustawy konkurencji. Zresztą konkurencja robi tak samo, i za takie podejście należałoby wywalić ich wszystkich razem z polityki i wybrać coś nowego czego nie ma, i nie zanosi się aby powstało bo cały czas ci sami przy korycie tylko nazwy zmieniają.

 

Edytowane przez AudiAWX
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

W ogólnym zarysie zawsze twierdzę znajomym i rodzinie że nie interesuje mnie polityka, pogadać możemy o samochodach, komputerach czy telefonach i z bani. W zasadzie uważam że każdy ma prawo do własnego zdania bo jest demokracja. Przeciwników jednych czy drugich nie przekonasz bo wiedzą twardo dlaczego są za, lub przeciw. Jednym pasi tak innym inaczej, i ma prawo. Tak samo są dobre i złe ustawy jednych i drugich. PiS też często mnie złości jak blokuje dobre ustawy konkurencji. Zresztą konkurencja robi tak samo, i za takie podejście należałoby wywalić ich wszystkich razem z polityki i wybrać coś nowego czego nie ma, i nie zanosi się aby powstało bo cały czas ci sami przy korycie tylko nazwy zmieniają.

 

 

Fakt a jeszcze jak widzę, że ludzie popierają np. jedną osobę bo robi z siebie debila w necie to mnie szlag trafia. Tu przykład z życia wzięty, do rady w mojej miejscowości została wybrana jedna osoba, straszny gamoń ale robi tzw. patostreamy na yt, robi z siebie głupka, z gołym przyrodzeniem latał po boisku podczas meczu naszej drużyny i za to dostał poparcie a gościu nawet nie potrafi liczyć, ledwo zawodówkę skończył.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jaro, bo PIS to jest dyktatura. Pierwszy z brzegu przykład - aborcja. Katotaliban pisowski chce wszystkim jak leci narzucić zakaz. Inne partie - dopuszczalna. Jest to sprzeczne z sumieniem kobiety to nie robi. Nie jest sprzeczne to robi. Takich spraw jest więcej. Jest to różnica pomiędzy dawaniem ludziom wyboru w tego typu sprawach - światopogląd/sumienie, a mówieniem im, że mają robić tak jak chce władza.

Link to post
Share on other sites

Też znam takich młodych co na kogoś głosowali dziwnego. Pytam ich dlaczego, a oni że będzie weselnej w telewizji.

U mnie na przykład PiS zawsze dostaje w czapkę bo ile razy rządzili to tylko kościołów przybywało. Więc mają marne szanse. W zasadzie ci co myślą tak kombinują by władza była pół na pół bo jak tylko ktoś ma większość to robi na czym się da przekręty.

Więc jak sondaż daje wygrana PiS to my na SLD, jak PO to my na PiS. Wiem może głupie ale skuteczne. Teraz doszło do tego że ci z PiSu odeszli z PiSu i trzymają z PO. No i wyszło że rządzi w zasadzie PO.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Audi, chcę żebyś wiedział, że jak podoba ci się to co wyrabia pis, to zupełnie nie jest żadnym dowodem, że jesteś moim wrogiem. Inaczej postrzegasz, masz inne przeżycia, doświadczenia. I to nas być może różni, ale w moim przypadku nie jest i nie będzie podstawą do jakichkolwiek negatywnych odczuć do twojej osoby. W nauce, zanim się coś wdroży do publicznego użytku, przeprowadza się długie czasem badania. W naszej polityce wystarczy jeden wieczór i już. Gdzie są dyskusje, konsultacje z bardziej doświadczonymi ekonomistami itp.? WSZYSTKIE te posły siedzą, pierdzą w ławę i biorą kasę. Zrobią jak kazał jakiś tam przewodniczący, sekretarz, prezes.A przecież to my go wybraliśmy...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz mówię że w zasadzie to nie interesuje mnie kto mnie lubi a kto nie. Tacy co tylko o tym myślą popełniają samobójstwo wcześniej czy później.

Natomiast nie jestem fanatykiem PiSu tylko wrogiem PO. I będę głosował na PiS w zasadzie dotąd aż zniknie z powierzchni kraju PO.

Później się rozejrze co zostało i pomyśle.

A że ktoś mnie nazwie Pisowcem to mi to lotto. Ważne co ja myślę a nie ktoś. Nie lubię ludzi bez własnego zdania czy poglądu. Może mieć inne niż ja oby go nie zmieniał co 3 dni. Znaczy zmienić może ale po roku czy dwóch jak ma do tego uzasadnione powody. Sam gdzieś na pewno głosowałem na PO, ale to było pierwszy i ostatni raz. Teraz zaorać i tyle. A że zaorać można tylko PiSem to mi przykro. Jaki kraj taka polityka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

PIS to dobra opcja. Nie będę głosował abym ja miał lepiej/mniej źle. Jest to niemożliwe. Ale żeby innym było gorzej, to już ciekawa alternatywa. Warta pochylenia się nad tematem. 

 

A co ciekawe ten pan od początku miał rację. 

 

stonoga-gdzies-mnie-zamknieto-i-nie-mogl

Link to post
Share on other sites

Wg Stonogi miał być stan nadzwyczajny wprowadzony - nie mamy. Pierwszy przypadek zachorowania też się nie zgadzał z rzeczywistym miejscem i parę innych. Oczywiście już usunięte

 

Edit: Ale to że miał rację jak mówił, że PiS będzie nas jebał w du**ę to już miał rację, oczywiście wcześniej też sam dał się zrobić pisiorom bez mydła. Ale z drugiej strony- przecież wiadomo jaki jest PiS i dużo osób się tego spodziewało

Edytowane przez Presidente
Link to post
Share on other sites

 

 

nie mamy.

 

Rzeczywiście, nie mamy. Po ulicach chodzą ludzie bez masek i rękawiczek. Chodzą na spotkania, obiady do restauracji, kin i teatrów. Wydarzenia sportowe nigdy nie miały się lepiej. Dzieci uczą się wesoło w szkołach i uczelniach. 

Link to post
Share on other sites

Audi, niestety nie dostrzegasz, że pis razem z po, zaorze resztki demokracji i cały kraj razem z tobą. Ja się nie boję, bo do końca życia jestem zabezpieczony. Skromnie, ale zabezpieczony. Martwię się o moje dzieci (dorosłe ale dość młode) i innych młodych ludzi. Budowana jest dyktatura dokładnie taka sama jak przed trzydziestu laty. Nie pamiętasz tego dokładnie, więc masz prawo widzieć to co się dzieje, inaczej. Ja nie muszę czytać żadnych informacji ze złych, zachodnich portali i źródeł. Mnie wystarczy posłuchać co i jak mówią politycy pisu. To mi wystarcza i czekam na informację, że przyczyną pandemii jest po,psl i sld...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Takie świry też potrzebne. Wyciągają czasem brudy które byśmy przeoczyli. Np. Lepper.

 

Co do systemu, Hitler pokazał że walka ze wszystkimi to murowana przegrana. Ja najpierw mam nadzieję zaorać PO. Później będziemy orać następnego. Trzeba konsekwencji w dążeniu do nowego ładu, inaczej będziemy przegrani lub tańczyć w kółeczko. Ale najpierw trzeba komuś tak przy..... żeby już nie wstał, inaczej traci się czas. I później następny proszę.

 

 

 

9674545ae657b4ffe4164399e0c657e1.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

W przypadku szpitali jest to samo.

 

Co jest złego w prywatnych placówkach.

 

Na świecie są np nie tylko prywatne szpitale, ale np więzienia - co ciekawe działa to o wiele sprawniej (po całości od personelu, do wyposażenia i świadczonych usług) niż państwowe. A człowiek z ubezpieczeniem nie ma już znaczenia, gdzie pójdzie (bo może myślisz, że prywatne znaczy płatne i tylko dla bogatych - no właśnie nie!)

 

 

 

Ja się nie boję, bo do końca życia jestem zabezpieczony. Skromnie, ale zabezpieczony. Martwię się o moje dzieci (dorosłe ale dość młode) i innych młodych ludzi.

 

Mam dokładnie tak samo - szkoda gadać. Zostawmy to samo sobie, my dostaliśmy po du**e, niech młodzi też dostaną. Nie ma innego wyjścia.

Link to post
Share on other sites

Stonoga to jest taki jasnowidz na zasadzie - 10x się pomyli, nie mówi o tym i wszystkie sprawy rozchodzą się po kościach. 1x trafi z czymś to trąbi o tym na okrągło, jak to znowu coś przewidział.


 

 

Co do systemu, Hitler pokazał że walka ze wszystkimi to murowana przegrana.

 

Nie no, nie ma to jak uczyć się od "najlepszych". Co to znaczy zaorać? Jak prezydenta Gdańska? Ty możesz nie mieć nic niecnego na myśli, a gównarzeria pociągnie to pod ekstremum.


P.S.

 

"Zaorasz" całą konkurencję, a moja kryształowa kula powie Ci, że bezkarne pis będzie gorsze niż rozleniwione po przez 8lat swoich rządów. Nie ma nic gorszego niż władza pozbawiona konkurencji i mediów, które non stop patrzą na jej brudne łapy.

 

Tak przy okazji to rzeczywistość sprowadziła patałachów pis na ziemię przy okazji koronawirusa. Jeszcze niedawno krzyczeli z ław... niech sobie ci lekarze jadą na zachód, nie potrzebujemy ich. Przyszedł wirus i brakuje rąk do pracy. Podobnie będzie w skali globalnej z kryzysem klimatycznym. Szykuje się nam mega susza, mega wydatki na pomoc dla rolników i pewnie wysokie ceny wielu produktów. Ale nadal dla wielu jest to wymysł i fanaberia naukowców i ekologów.

Edytowane przez xbk123
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli wirus też się przydał. Da do myślenia co niektórym nad swoją głupotą.

Liczę że po upadku konkurencji powstanie coś nowego.

Mordercą chyba nie jestem, chyba bo jestem za przywróceniem kary śmierci...

Edytowane przez AudiAWX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...