Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zestawy - Szybkie pytania

ważne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2943 odpowiedzi w tym temacie

#2941 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 4163 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 09 wrzesień 2019 - 22:25

TUF ma gorzej chłodzoną sekcję zasilania niż Prime - P.

Poza tym co do grafiki jeszcze raz: dla mnie przy obecnej generacji to RT w tych cenach to skok na kasę. Ale nie neguję tego, że to przyszłość (tylko czemu taka droga?) więc jeżeli obecne / zapowiedziane gry są jak najbardziej w Twoim obrębie zainteresowań to dopłata do 2070S może mieć dla Ciebie sens - dla mnie nie ma.
  • 0

| 3700x | Asus C7h Wifi | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

#2942 Skylaker

Skylaker
  • Bywalec

• 112 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:34

Witam. Czy do obudowy Meshify C (bez okna), do której będzie zmontowany Ryzen 3600 i RTX 2070, jest sens od razu zamawiać jakiś dodatkowy wentylator, czy można zostać początkowo na standardowym wyposażeniu- jeden front, drugi rear? Sporo ich się chyba sprzedalo, może ktoś się podzieli własnym doświadczeniem... Zależy mi na ciszy zestawu, co radzicie? Dzięki
  • 0

#2943 wojciechu15

wojciechu15
  • Nałogowiec

• 1739 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:21

Wentyle i ich montaż to prosta sprawa nie ingerująca w resztę sprzętu. Dlaczego po prostu nie kupisz zestawu taki jak jest i sam nie ocenisz?

Pojęcie "cisza" jest względne i każdy inaczej odbiera poziom hałasu z obudowy. Wiele zależy od tego gdzie stoi PC w stosunku do użytkownika i jaki jest poziom hałasu tła. 

• 1
CPU: i7 8700K COOLER: SPC Grandis 2 XE1436 GPU:Gigabyte G1 gaming GTX 970 MOBO: AsRock Fatal1ty z370 Gaming k6
RAM: G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3200MHz CL16 SYSTEM SSD: Plextor PX-256M8PeG DATA SSD: Samsung EVO 250GB
PSU: Seasonic Focus Plus Gold 750W CASE: SPC Armis AR7TG MONITOR: TV Sony KLD50W-808C AUDIO AIM SC808 & AKG K240 Studio

#2944 Skylaker

Skylaker
  • Bywalec

• 112 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:29

Ku temu rozwiązaniu się własnie skłaniałem- dzięki za potwierdzenie....

Mam jeszcze jedną wątpliwość. Czy przy zastosowaniu chłodzenia Dark Rock 4 (nie Pro), Ryzena 3600 lub 3700X (jeszcze się waham, bo zakup na długie lata) i RTX2070 Super będzie duża różnica w uzyskiwanych temperaturach i hałasie (zależy mi na ciszy!) pomiędzy obudowami Meshify C i Pentaks PRO M?

Z jednej strony chciałbym kompaktową obudowę, z drugiej strony nie chciałbym, aby później żałować, że mam pod biurkiem piekarnik i hałasujące wentylatory na wysokich obrotach...

Czy Pentaks będzie dużo lepszy w tych aspektach z tymi komponentami, czy Meshify C styknie bez problemu?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ważne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych