Skocz do zawartości

KOD na Battlefield 3


Recommended Posts

Witam, po sieci krąży już wszędzie ten kod i działa: G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW

 

Kod wielokrotnego użytku, należy go wpisać w Origin, a Battlefield 3 (bez dodatków) będzie wasz.

 

PS. Trochę czuje się jakby mi EA / DICE plunęło w twarz, tyle wydać, a teraz za free.

Edytowane przez EvilOverlorD
Link to post
Share on other sites

serwery pewnie przeciążone, jak pojszła fama że za frajer BF3 to polaczki się pewnie rzuciły jak muchy na świeży stolec o tym kodzie dowiedziałem się wcześniej i już się na forach chwalili ludzie tworzyli dodatkowe konta origin żeby nachapać się jak najwięcej:D hahaha


to jak w marketach przecena, też się tratują biorą po 10 sztuk danego przedmiotu mimo że nie potrzebują, taka post komunistyczna naleciałość, poczekaj spokojnie aż kurz opadnie, może jeszcze się aktywuje dla Ciebie jakaś kopia :)


zresztą po robocie :

Oświadczenie EA:

Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.

Przepraszam za wszelkie nieprawidłowości związane z rejestracją gry.

Niestety, kod "G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW" nie jest prawidłowym kluczem służącym do rejestracji tytułu Battlefield 3 na Origin.

Kod pojawił się w sieci i skorzystało z niego wielu użytkowników, o czym jesteśmy świadomi, aczkolwiek wszystkie kopie gry zarejestrowane przy jego użyciu zostały wyłączone z kont naszych klientów.

Prosimy o zaprzestanie prób rejestracji gry w/w kodem.

Przepraszamy za niedogodności tym spowodowane


hahahhaha teraz chce widzieć minę tych co robili po pare kont i ściągali tą grę zacierając łapska :D

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

serwery pewnie przeciążone, jak pojszła fama że za frajer BF3 to polaczki się pewnie rzuciły jak muchy na świeży stolec o tym kodzie dowiedziałem się wcześniej i już się na forach chwalili ludzie tworzyli dodatkowe konta origin żeby nachapać się jak najwięcej:D hahaha

to jak w marketach przecena, też się tratują biorą po 10 sztuk danego przedmiotu mimo że nie potrzebują, taka post komunistyczna naleciałość, poczekaj spokojnie aż kurz opadnie, może jeszcze się aktywuje dla Ciebie jakaś kopia :)

zresztą po robocie :

Oświadczenie EA:

Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.

 

Przepraszam za wszelkie nieprawidłowości związane z rejestracją gry.

 

Niestety, kod "G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW" nie jest prawidłowym kluczem służącym do rejestracji tytułu Battlefield 3 na Origin.

 

Kod pojawił się w sieci i skorzystało z niego wielu użytkowników, o czym jesteśmy świadomi, aczkolwiek wszystkie kopie gry zarejestrowane przy jego użyciu zostały wyłączone z kont naszych klientów.

 

Prosimy o zaprzestanie prób rejestracji gry w/w kodem.

 

Przepraszamy za niedogodności tym spowodowane

hahahhaha teraz chce widzieć minę tych co robili po pare kont i ściągali tą grę zacierając łapska :D

U mnie nadal gra jest i działa ^-^

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...