Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

HTC ONE zdjęcia się nie zapisują

HTC ONE android galeria zdjęcia zapis

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 gamerrxx

gamerrxx
  • Dyskutant

• 236 postów

Napisano 29 październik 2013 - 13:30

Witam mam problem z moim HTC ONE mianowicie nie zapisują się zdjęcia bądź zapisują się gdzieś indziej w każdym bądź razie nie ma ich w galerii i nie wiem gdzie są mógł by ktoś coś poradzić na to? Prosiłbym o szybką odpowiedź. Dzięki za odpowiedzi

• 0

#2 kubekpop

kubekpop
  • fastboot flash boot boot.img

• 689 postów
  • GG:10808212
  • 3DMark 06:23k

Napisano 29 październik 2013 - 15:43

Spróbuj sprawdzić inną apką od galerii, np. ICS Gallery. Jeśli nie będzie, to ja bym osobiście zrobił factory reset, ale być może ktoś, kto ma ten model zna lepsze rozwiązanie. Spróbuj też inną apką od aparatu, np. ICS Camera, bądź LG camera itp.

• 0

GA 990XA-UD3; FX6300 @4.5GHz; GTX560 @930MHz; 8GB DDR3 @1800MHz CL9; Corsair Force GT 60GB

Jak łatwo przyspieszyć Androida Odblokowywanie Xperii 2011&NXT Zbiór opinii o smartfonach Poradnik czym kierować się przy wyborze smartfona

#3 gamerrxx

gamerrxx
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 236 postów

Napisano 29 październik 2013 - 17:32

Dobra już jest ok niewiem szczerze co się stało, ale wszystko powróciło do normy ;) do zamknięcia.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: HTC ONE, android, galeria, zdjęcia, zapis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych