Skocz do zawartości

Problem z kontem Uplay.


Recommended Posts

Witam. Naszła mnie chęć zagrania w Assassina no ale jak to bywa na PC od razu są problemy. Straciłem konto i nie mogę odzyskać w żaden sposób hasła. Do tego konta mam przypisane 4 gry. AC1, AC2, ACB

i ACR. Pomyślałem żeby założyć nowe konto i tam aktywować gry. Ale tu pojawia się problem bo klucze są przypisane do konta którego nie mogę odzyskać. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Ubisoft też przyjmie zdjęcia gier i klucz? Mam jakieś szanse odzyskania konta i gier, bo w końcu zapłaciłem za nie niemałe pieniądze. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Ubisoft też przyjmie zdjęcia gier i klucz?

 

Musisz się skontaktować z UBI. Jakiekolwiek problemy, które miałem zarówno z STEAM, OGIGIN czy UPLAY zawsze były rozwiązywane, po kontakcie z supportem producenta.

 

 

 

Straciłem konto i nie mogę odzyskać w żaden sposób hasła.

 

Nie ma czegoś takiego. Zawsze można wszystko odzyskać, jak nie w ten to w inny sposób.

Link to post
Share on other sites

No tak tylko że pamiętam maila. Wpisuje i dostaję komunikat że na tym mailu nie ma żadnego konta. Wchodzę na swoje maile i nigdzie nie mam żadnej wiadomości z Uplay. No cóż zrobiłem zdjęcia, najpierw całej kolekcji gier a później każdej z osobna i wyślę je do Ubisoftu. Tylko że kontaktować się przez panel czy mailem. Bo tam mogę wybrać tylko jedną grę, a mam do odzyskania  trzy. A nie chcę im robić spamu na skrzynce skoro wiadomość dotyczy tego samego. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...