Skocz do zawartości

Usunięcie hasła. Windows 8.1


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez msvista,

Recommended Posts

Witam

Przed aktualizacją windowsa 8.1 miałem hasło z którego nie byłem zadowolony, próbowałem je usunąć ale to nie pomagało więc sobie odpuściłem. Teraz gdy zaktualizowałem system do wersji 8.1 Nie dość że stare hasło zostało usunięte to jeszcze ustawiło mi je na hasło z konta Microsoft. Próbowałem je usunąć wszystko zrobiłem tak jak należy i je usunęło ale tylko z uruchamiania systemu (Tak samo jak w poprzedniej wersji)  gdy go uśpię znowu pokazuje się okno logowania i muszę je wpisywać...

Tak więc proszę was, może mi ktoś napisać instrukcję krok po kroku jak je usunąć całkowicie abym nie musiał za każdym razem wpisywać tego głupiego hasła ??

Link to post
Share on other sites

He he, jak jesteś podpięty do konta Microsoft to żeby usunąć hasło to najpierw w Ustawieniach Komputera musisz się przełączyć na konto lokalne. Potem z konta lokalnego usuwasz hasło i po problemie.

Wielkie dzieki :D Czemu nigdzie tego w necie nie może być...

 

 

 

Można zamknąć

Edytowane przez AnonimowyGracz
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

a już jestem tak blisko : więc utworzyłam nowy profil na bazie konta lokalnego. Nadałam mu funkcje administracyjne tak jak pierwszemu kontu na komputerze. Zalogowałam sie na koncie na bazie konta lokalnego i nigdzie nie mogę zmienić hasłą na koncie Microsoft :( ja chce by mój komputer się po prostu włanczał!!!! nie chce jakiegoś durnego hasła pomóżcie:(

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...