Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Monitor do fps'ów, 120 hz, >20"

20

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 drachenfeles

drachenfeles
  • Let the Galaxy Burn!

• 19606 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 04 listopad 2013 - 18:29

To tylko takie wrażnie, czy przy takiej odległości rzeczywiście nie ma sensu kupować czegoś większego od 22"?

80-90cm jest ok do 24" 

• 1

#22 orkanos

orkanos
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 15:36

http://www.euro.com....ll-p2314h.bhtml

Jak rozumiem jest to 23-calowa wersja polecanego często na tym forum p2414h(ma m.in. flicker free i inne cechy większego brata)?

Wiem że drążę temat, ale lepiej zapytać o raz za dużo, niż o raz za mało. Czy ten monitor nada się do moich potrzeb(gry, głównie fps, internet)? Uznałem że 24" to dla mnie za dużo, a 23-calowych jest sporo mniej, także wielkiego wyboru nie mam, BenQ 23" raczej nie znalazłem ciekawych, LG jakoś mnie nie przekonuje(może to błąd?), reszta tym bardziej.

• 0

#23 drachenfeles

drachenfeles
  • Let the Galaxy Burn!

• 19606 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 14 listopad 2013 - 16:10

Jak rozumiem jest to 23-calowa wersja polecanego często na tym forum p2414h(ma m.in. flicker free i inne cechy większego brata)?

taka sama ergonomia itp itd, co do PWM wygląda na to, że go nie ma lub ten ma bardzo wysoką częstotliwość, przynajmniej kilku kHz

Wiem że drążę temat, ale lepiej zapytać o raz za dużo, niż o raz za mało. Czy ten monitor nada się do moich potrzeb(gry, głównie fps, internet)?

tak

Uznałem że 24" to dla mnie za dużo

jak się przesiadałem z dziewiętnastki to też mi się wydawało, że 24" to dużo, teraz bym chciał 30

LG jakoś mnie nie przekonuje(może to błąd?), reszta tym bardziej.

niee, nie błąd

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 20

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych