Skocz do zawartości

Czy TV może zastąpić monitor?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kosmita,

Recommended Posts

W sumie, jak zamówisz przez internet, to masz 10 dni na oddanie jak ci się nie spodoba ;)

To jest bardzo pomocne, może okazać się, że telewizor ma uszkodzone piksele albo masakryczny clouding i można go odesłać bez podania powodu zwrotu, ot odpodobał się i już :P. Wady tego typu można wybadać tylko w domu podczas nocnego seansu. Przerabiałem takie coś u Samsunga, na drugi dzień go odesłałem i wybrałem inny model :].

 

@edyta, odradzałbym Samsunga. Modele mniejsze niż 40 cali mają wkładane kijowe matryce chińskie, mało znanych firm. Philips, Panasonic, LG te firmy mogę polecić.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

To jest bardzo pomocne, może okazać się, że telewizor ma uszkodzone piksele albo masakryczny clouding i można go odesłać bez podania powodu zwrotu, ot odpodobał się i już :P. Wady tego typu można wybadać tylko w domu podczas nocnego seansu. Przerabiałem takie coś u Samsunga, na drugi dzień go odesłałem i wybrałem inny model :].

 

@edyta, odradzałbym Samsunga. Modele mniejsze niż 40 cali mają wkładane kijowe matryce chińskie, mało znanych firm. Philips, Panasonic, LG te firmy mogę polecić.

dobra ale jaki model zeby miał niski input lag

Link to post
Share on other sites

Choćby LG 32LM620T, ma stosunkowo niski input lag. Ogólnie to proponowałbym Ci abyś zapytał się większego grona maniaków sprzętowych ostatecznie przed kupnem na dużym forum w odpowiednim dziale.

 

Mój led w trybie pc ma input lag na poziomie 31ms i kompletnie mi to w niczym nie przeszkadza a giercuje często w gry multiplayer jak tylko znajdę czas heh.

 

Link to post
Share on other sites

Eh, droższe nie zawsze znaczy lepsze, im wyższa cena tym więcej niepotrzebnych bajerów typu, 3D, skype, wifi, kamery etc.. No ale rób co chcesz, twoje pieniądze, już na twoim miejscu wolałbym odłożyć te pieniądze i kupić jakąś dobrą kartę graficzną, sprzedać 660 poczekać na obniżkę cen, i kupić 770 bo Ci się przyda do tego TV :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...