Skocz do zawartości

Kupno nowego lub używanego laptopa do 1500zł


Recommended Posts

Witam

 

Szukam dobrego laptopa dla swojej mamy :D.

  • mój budżet : 1500zł
  • nówka czy używka : zależy co będzie ciekawszą opcją
  • Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): koło 15"
  • Główne zastosowanie: Internet, może jakaś gra, na pewno Excel, chyba jeszcze do tworzenia i zarządzania stroną internetową
  • Miejsce użytkowania: Dom, wieś
  • Wymagania specjalne: Matowa matryca się przyda lecz nie jest obowiązkowa, i zależy mi w miarę możliwości solidnej konstrukcji
  • Osobiste preferencje: Może Windows 7 w zestawie, wątpię aby mama szybko sie przestawiła na "8" ale jak 8 będzie to trudno sie mówi :)
  • Własna propozycja: nie wiem czy to jest coś warte: http://allegro.pl/sh...item=3586727399

Licze na wasze sugestie :)

Link to post
Share on other sites

Kolejna osoba która rzuca sięna pseudo atrakcyjną ofertę sklepu promobie który nie sprzedaje sprzętu nowego a outletowy na jedynie rocznej ( a nie 2 letniej jak to normalnei bywa) gwarancji i w dodatku "serwisiwej" a nie producenckiej.

JAk przeglądasz jakiekolwiek oferty czegokolwiek to czytaj dokładnie całą papke marketingową bo w niej mogą być ukryte pierdoły takei jak w aukcji jaką podałeś

Po weryfikacji otrzymały odpowiednią klasę sprzedażową nazywaną najczęściej( jak dla mnei to kpina) Business Outlet. W wyniku przepakowania mogą posiadać drobne ryski nie wpływające na działanie bla bla bla

 

To jest cały powó pseudo atrakcyjnej ceny.

 

JA Ci polecę Acera E1-531 z pentium 2 core i w8

W tej cenie musisz sobie zdawać, że są to laptopy budzetowe i nie dostaniesz żadnej ponad przeciętnej obudowy. Co do procka jest wystarczająco szybki i żwawy do komfortowego użytkowania przez twoją Mamę.

Co do wwin8 to sięgo nie obawiaj. Interfejs identyczny co w win7. Uruchamia sie 2 x szybciej. Nie ma tylko paska startu, który jest zastąpiony osławionym ( źle / dobrze [ niepotrzebne skreślić]) ale doinstalowujesz sobie program Classic Shell i masz pasek startu identyczny jak w w7/xp czy innych windowsach. Do wyboru, do koloru.

 

E: down

Autor szuka z systemem ;P

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

http://www.x-kom.pl/p/154149-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500s-1005m-4gb-1000-dvd-rw-gt720m.html

 

Taki kupiłem tydzień temu tylko był w niższej cenie 1299. Procek Celeron ale jakie miłe zaskoczenie że ten laptop nadaje się nie tylko do internetu czy filmów. Można na nim odpalić każdą nową grę i z przyjemnością pograć. Dwie karty graficzne i duży dysk twardy. Sam miałem podobny dylemat z kupnem laptopa do 1300 zł i tu na forum dostałem taką propozycję, z której jestm bardzo zadowolony

Link to post
Share on other sites

Bez systemu można pokusićsię o kupno Lenovo g500h z i3 IIIGen albo jeśli chcesz cosz dedykowaną grafiką ( do gier lepsze o ile w ogóle twoja mam to wykrzoysta, [ jakie te gry was interesują bo może integra z i3 je uciągnie bez problemu])

to Lenovo g500 z pentium 2 core i gt720

LAptopy przyzwoicie wykonane jak na ten segment cenowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...