Skocz do zawartości

Zasilacz pod zestaw GTx 650 Ti boost phenom 945 oc + GA-970A-UD3


Recommended Posts

Witam.Poszukuje zasilacza,o mocy 450W ew 500W jeżeli 450 bedzie za mało.
Jako że ostatni zasilacz ( Tacens Radix IV 450W,z powodu piszczenia prawdopodobnie cewek i terkoczącego wentylatora) chciałem wymienić na coś o podobnej mocy z zachowaniej ciszy,na czym najbardziej mi zależy.Cena aby mogł sie zmieścic najlepiej w mniej niż 200 zł.

CPU : Phenom II x4 945 3.0ghz - bedzie kręcony
MOBO : Prawdopodobnie będzie to GA-970A-UD3
RAM : 8GB Patriot DDR3 CL9
GPU : GTX 650 TI BOOST 2GB

HDD : WD Caviar Blue Sata III 250GB

Moją uwage zwróciły zasilacze z polecanych takie jak min.
Corsair VS Series 450W/XFX ProSeries 450W/ ew. 500W Corsair Builder Series CX 500W

Czy 450W pod ten zestaw wystarczy z zapasem czy sięgnąć po 500W ?
Proszę o porade i opinie na tematch zasilaczy i doboru odpowiednie.

Link to post
Share on other sites

kurde nie dotycztałem ze mniej niz 200 zł sry, ale szczerze nie ma co oszczedzac

ok.z tego co czytałem to nawet po OC procka zestaw nie powinien brać wiecej niż 400W także 450W jak najbardziej wystarczy. teraz kieruje sie w strone ciszy,wybieram miedzy Corsairem,XFX,a także wypatrzylem nawet be quiet! PUREPOWER L8 400W. z przeglądu rankingów wychodzi ze najczęsciej wybieranym zasilaczem o tej mocy jest własnie Corsair 450W. No nic poczekam ew. do jutra może ktoś jeszcze wypowie sie na temach tych zasilaczy.

Link to post
Share on other sites

ok.z tego co czytałem to nawet po OC procka zestaw nie powinien brać wiecej niż 400W także 450W jak najbardziej wystarczy. teraz kieruje sie w strone ciszy,wybieram miedzy Corsairem,XFX,a także wypatrzylem nawet be quiet! PUREPOWER L8 400W. z przeglądu rankingów wychodzi ze najczęsciej wybieranym zasilaczem o tej mocy jest własnie Corsair 450W. No nic poczekam ew. do jutra może ktoś jeszcze wypowie sie na temach tych zasilaczy.

chodzło mi o to że nie ma sensu oszczedzac na zasilaczu, nie w sensie mocy, ale o to że lepszy zasilacz typu fractal design tesla 500w ma lepszej jakości podzespoły, wyższą sprawność lepsze zabezpieczenia i lepiej tłumi tętnienia

Link to post
Share on other sites

Ok.jestem w staniedorzucić do BQ L8. a teraz pytanie lepiej 430W czy 500 ? cena ta sama.ale chiałbym aby jego sprawnosc byla jak najwyższa i nie był obciążony za naddto.Czy po po podkreceniu proc(phenom 945 95W). do np. 3.8 + reszta zestawu powinna pobierać w stresie wiecej niż 400W ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...