Skocz do zawartości

Jaka najlepsza karta graficzna w granicach 800zl


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mbe13,

Recommended Posts

Witam. Chcialbym abyscie mi doradzili przy wymianie karty graficznej w moim komputerze czyli:

 

Windows 7 Ultimate service Pack1

 

Procesor:                                   AMD phenom 9500 Quad-Core Processor 2.20GHz

Zainstalowana pamiec(RAM):   3.00 GB

Typ systemu:                             64-bitowy system operacyjny

Karta graficzna:                         NVIDIA GeForce 8400

Dysk twardy:                              288GB

 

Chcialbym sie dowiedziec jaka by byla najlepsza karta graficzna w granicach 800 zl ktora rowniez byla by kompatybilna z reszta. Zaznaczam ze bylbym w stanie wydac troszke wiecej lecz jesli by mialo to sens . Zalezy mi przede wszystkim zeby karta byla bardzo dobra wydajna i zebym mogl jej uzywac przez kolejne 2-3 lata. gram bf3 i tego typu grach . Z gory dziekuje za pomoc ;)


Chcialbym jeszcze dodac ze mam do kompa podpiety tv LED Samsung 37calowy a dlatego o tym pisze bo mam problem z nowymi sterownikiem ktory nie dawno zainstalowalem obslugujacym dzwiek na moim tv a starego nie moge znalezc nigdzie . Komputer kupilem w 2008... 

Link to post
Share on other sites

kup 7990 XD wtedy bedziesz mial wydajnosc bo monitor zapewne ma rozdzielczosc wieksza niz FullHD

Nie nabijaj sobie głupio postów.

 

@Autor

 

Kupowanie karty za 800pln do twojego zestawu jest jak wsadzenie silnika ferrari italia do fiata 126p ze zjedzoną podłogą.

 

Taka karta będzie działać może na 20% swoich możliwości.

 

Lepiej kup http://www.esc.pl/shopping_cart.php?page=1&sort=2a

Ew. Jakiegoś pentiuma i płyte.

Edytowane przez mbe13
Link to post
Share on other sites

Dzieki za szybka odpowiedz ;)  z tym ze jesli chodzi ci o ta karte                                                                    http://www.tomshardware.com/news/AMD-Radeon-HD-7990-Malta,23820.html                                                                                              to raczej mysle o 800zl lub 200euro lub cos w tych granicach ... jesli chodzi o tv 1360x768 60Hz to co odzczytalem z info


Nie nabijaj sobie głupio postów.

 

@Autor

 

Kupowanie karty za 800pln do twojego zestawu jest jak wsadzenie silnika ferrari italia do fiata 126p ze zjedzoną podłogą.

 

Taka karta będzie działać może na 20% swoich możliwości.

 

Lepiej kup http://www.esc.pl/shopping_cart.php?page=1&sort=2a

Ew. Jakiegoś pentiuma i płyte.

Dzieki za odpowiedz ;) jesli chodzi o kompa to ja w sumie jestem zadowolony nie jest taki zly jak na moje potrzeby poki co wystarcza i dla tego chcialbym dokupic jakas karte odpowiednia do tego zestawu moze byc tansza i bardzo bym prosil o to zebys mi jeszcze raz tego maila wyslal bo jak wchodze na niego to niema nic w koszyku :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli dalej będziesz się upierał przy wymianie tylko karty to celuj w r9-270x oczywiście musisz pomyśleć o wymianie Mobo

W sumie moze to i racja ...  w takim razie co bys proponowal zeby wymienic i na co bardzo prosze o pomoc

W sumie moze to i racja ...  w takim razie co bys proponowal zeby wymienic i na co bardzo prosze o pomoc

mysle oczywiscie o glebszej modernizacji...

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

R9-270x - około 900pln

i5-3350p - 650pln

O płyte musisz się spytać innych ale znajdziesz coś za 250-300pln.

Ram 8GB 1600mhz - Proponuje Goodram Play - Naprawde dobre pamiątki.

 

Nie podałeś jaki masz zasilacz ale tu spokojnie markowa 500-ka wystarczy - Cos z tej listy:

Aerocool VP450 450W
Amacrox Warrior ANX450-PNF 400W
Tacens RADIX V 450W
High Power Element Plus 400W

200-350zł:
SilentiumPC Deus G1 500W (Nie bez powodu umieściłem go na 1 miejscu. Świetna jakość, świetne okablowanie, świetna cena. Tutaj test użytkownika blackwhite)
SilentiumPC Deus G1 600W
Aerocool VP550 550W
Fortron FSP500-60APN 500W
Fortron HEXA 500W (To samo co APN 500W, tylko w ładniejszej obudowie)
Thermaltake Smart 530W
High Power Element Plus 500W
Corsair VS 550W
Thermaltake Smart 650W
Seasonic M12II-520 520W
Aerocool VP-750 750W
Antec High Current Gamer 620W
Antec EarthWatts 650W
BeQuiet! PurePower L8 630W
Corsair Enthusiast Series TX 650W
Corsair Gaming Series 600W
High Power Element BRO 600W
OCZ ZS 650W
XFX Core 750W
 

 

Jeśli chcesz się zmieścić jeszcze z np. nowym dyskiem czy obudowa w 2000pln to musisz zjechać z wydajnością.
 

Edytowane przez mbe13
Link to post
Share on other sites

Nie nabijaj sobie głupio postów.

 

@Autor

 

Kupowanie karty za 800pln do twojego zestawu jest jak wsadzenie silnika ferrari italia do fiata 126p ze zjedzoną podłogą.

 

Taka karta będzie działać może na 20% swoich możliwości.

 

Lepiej kup http://www.esc.pl/shopping_cart.php?page=1&sort=2a

Ew. Jakiegoś pentiuma i płyte.

po co mam se posty nabijac to nic nie daje :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...