Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

MSI GT60 2OC-047XPL - opinie, recenzje.

msi msi gt60 2oc laptop gamingowy laptop do gier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 javal

javal
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 20 październik 2013 - 18:55

Witam,

Chce kupić nowy gamingowy laptop i chwilowo jestem zdecydowany na w/w model. Niestety nie mogę znaleźć za wiele opinii i recenzji tegoż modelu, głównie trafiam na informacje o starszym GT60 (0ND bodajże). Był bym wdzięczny za jakieś opinie, linki do recenzji lub po prostu info które mnie najbardziej interesuje a mianowicie:

Jak jest z jego grzaniem się i systemem chłodzącym? Mój obecny laptop, mimo że jest przyzwoity z parametrów obecnie (po 3,5 roku używania, tak wiem to sporo) strasznie się przegrzewa (przy WoWie do tego stopnia że nie da się trzymać na nim ręki i operować WSAD'em)

Ile w końcu ma wiatraczków wewnętrznych? Czytałem że 2 ale na zdjęciach na ogół widzę 1.

I czy za tą cenę można kupić lepszy sprzęt (np alienware), nie koniecznie lepszego sprzętowo ale np z dyskiem ssd lub po prostu coś solidniejszej konstrukcji, co po 3 latach będzie śmigać równie dobrze jak po zakupieniu, a nie będzie służyć jako piecyk w pokoju.

No i link do rzeczonego laptopa http://www.sklep-msi...,twr,67147.html .

Użytkownik javal edytował ten post 20 październik 2013 - 18:56

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: msi, msi gt60 2oc, laptop gamingowy, laptop do gier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych