Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Posiadacze SIII

s3 sIII galaxy s3 samsung galaxy sIII samsung galaxy s3 samsung galaxy sIII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Acrome

Acrome
  • Bywalec

• 80 postów

Napisano 20 październik 2013 - 09:39

Mam pytanie do kilku/kilkunastomiesięcznych uzytkowników SGSIII. Jak z wydajnością tego telefony po dłuższym czasie użytkowania? Obudowa jest w miare wytrzymała? Wasz telefon łapie zwiechy bądz laguje po zainstalowaniu kilkunastu aplikacji? Czy ta nakładka samsunga naprawdę jest taka zamulająca?

• 0

#2 robertgr1

robertgr1
  • Maniak

• 2923 postów

Napisano 20 październik 2013 - 10:45

Mam ten telefon od  prawie 6 miesięcy  jak na razie  sprawuje się znakomicie  mam zainstalowanych kilkanaście  rożnych gierek  i aplikacji wydajność  jest bardzo dobra nie ma żadnych z wiech , nie laguje  ale nakładka samsunga trochę czasami zamula to fakt , pierwsze co zrobiłem po zakupie tego telefonu  to zmieniłem baterię  na anker 4400amph  inaczej  trzeba codziennie ładować  jak się chcesz bawić   po zmianie baterri spokojnie wytrzyma 3 dni przy takim samym użytkowaniu  ogólnie telefon świetny  nie mam z nim żadnych problemów  nie uzywam żadnych protektorów   follli itp a mimo to nie ma  żadnej ryski  na ekranie  i otarć na obudowie

• 1

Obudowa  antec 300  Intel core i5 4670k@4500mhz  mobo msi z87 g43 ,gpu ,Palit Dual gtx 1080 ,psu aerocool  templarius  750W 80+ Silver  , ram crucial balistix  1600 mhz ddr3 @ 1866mhz cl9 

#3 Tabalan

Tabalan
  • Maniak

• 2006 postów

Napisano 20 październik 2013 - 12:59

Ja akurat mam SGS3 Mini, a nie pełną wersję, ale Samsung ta tragiczną jakość wykonania, słaby wyświetlacz (niska jasność), a TouchWizz lubi się przyciąć. Znajomy ma normalnego SGS3 i też narzeka na te same rzeczy co ja.

Co do wydajności SGS3 to jest co najwyżej średnia. Już wydajniejsza jest Xperia SP, która jest smartfonem ze średniej półki cenowej (i na chwilę obecną jest tańśza od SGS3 o około 100zł).

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: s3, sIII, galaxy s3, samsung, galaxy sIII, samsung galaxy s3, samsung galaxy sIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych