Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Chciałem kupić słuchawki z mikro do max, max 200zł.

Głównie oczekuje od tych słuchawek tego aby można było nagrać dobrze mój głos (na yt), żeby miały wyszumiane oraz żeby dobrze było słychać dzwięki z gry(to już dla własnego uzytku jak gram sobie w coś ), nie mówię tutaj o czymś takim, że gram w CoDa i wiem skąd przeciwnik idzie(choć jak by się tak dało to się nie poskarże ;p).

Jeden z let's playerów którego oglądam polecił mi te słuchawki(powiedział, że na początek starczą a takich właśnie szukam.)

Creative Fatal1ty HS 800 / hs 1000,

creative tactic3d alpha

 

A tak streszczając chodzi mi o to by dzieki tym słuchawkom można było nagrac dobrze mój głos oraz żeby można było posłuchać jakieś muzy czasami lub pograć w gry z dobrym dziwękiem. Zaznaczam, że nie mam(chyba ) karty dziękowej i wole aby słuchawki miały wejście USB.

 

Jeśli coś nie jasno napisałem to piszcie odp. na koażde pytanie.

 

PS. Wole headset ni słuchawki + mikro(chyba, że jest coś naaaprawdę wartego uwagi)

PSS.Przeszukałem forum i znalazlem nie ktore ciekawe info natomiast dalej czuje niedosyt dlatego zakładam nowy teamt.

Link to post
Share on other sites

Superlux hd-681/hd 681 evo/superlux hd330/shure 240 i do tego Zalman mic-1.

 

Wszystko tylko nie creativy ani inne tego typu headsety. Podane wyżej są o wiele lepsze pod względem odtwarzanego dźwięku, bez porównania. To jest najlepsza jakościowo opcja chociaż troszke mniej wygodna. Headsetów Ci nie polece, chyba że sie uprzesz to może AKG GHS-1 ale one potrafią być średnio wygodne przy dłuższych posiedzeniach, lub Sennheiser PC320.

 

Generalnie  opcja stereo+mic wychodzi dużo lepiej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...