Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zacinające się filmiki na YT

youtube flash player widnows 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiesiors4

wiesiors4
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano 18 październik 2013 - 22:57

Witam. Podczas odtwarzania filmów na youtubie zacina mi się obraz, nawet w niższej jakości. Jestem świeżo po instalce 7, wcześniej zacinał się dźwięk dlatego przeinstalowałem. Ale, co ciekawe problem nie występował zawsze. Sterowniki najnowsze, flash player też, muli nie tylko na mozilli, próbowałem zmienić na HTML5 i problem dalej występował. Jakieś pomysły?

• 0

#2 stalkerpl

stalkerpl
  • Pasjonat

• 765 postów

Napisano 19 październik 2013 - 08:55

sprawdziłeś ustawienia flash playera? moze ci nie pozwalać na zapis większej ilości danych

• 0

i5-9600K | Zotac RTX 2070 SUPER | Seasonic PRIME Ultra Platinum 750W | MPG Z390 PRO CARBON | G. SKILL  RIPJAWS V  2X8GB

DDR4 | Obudowa Fractal Design Define R6 TG | GOODRAM IRDM PRO 240GB | Seagate Barracuda 1TB | be quiet! Dark Rock 4 PRO |

Monitor AOC G246oFQ | Win 10 64bit | Asus Xonar DGX

"Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata" - Marie von Ebner-Eschenbach

#3 wiesiors4

wiesiors4
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano 19 październik 2013 - 21:45

Tak, mam włączone na bez ograniczeń i przycina mimo to :/

• 0

#4 effendi360

effendi360

Napisano 19 październik 2013 - 22:00

Musisz zmienić adresy dns w routerze na googlowe i będzie hulać. NIe pamiętam jakie to były, poszukaj sobie w google. Jest na pewno. Ja miałem tak, że żaden filmik nie chodził. Po tej operacji jak ręką odjął. ;)

• 0

#5 wiesiors4

wiesiors4
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano 25 październik 2013 - 16:25

Nadal się zacinają. Nie chodzi o buforowanie, tylko o problemy z odtwarzaniem.

Może ktoś ma jakieś pomysły?

• 0

#6 gizowaty

gizowaty
  • Jedyny w swoim rodzaju :)

• 1 postów
  • Miejscowość:Sopot

Napisano 02 listopad 2013 - 13:00

Pierwsze co przychodzi mi na mysl to wina Flash Playera. Nie wiem czy to jest to, ale to najczęstszy problem z YT

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: youtube, flash player, widnows 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych