Skocz do zawartości

Co wybrać Galaxy S4, HTC One czy może Xperia Z1?


Recommended Posts

A to nie dlatego, że zadajesz głupie pytania? 5" wyświetlacz i mocne podzespoły - średnia bateria nie pociągnie całego dnia intensywnego użytkowania. Swoją drogą, nie mówimy tutaj o jasności wyświetlacza na minimum i oszczędzaniu energii (kosztem niższej wydajności).

 

 

Tato Cię nie nauczył by się nie ........ między wódkę a zakąskę? Robisz to kolejny raz i po raz kolejny nieudolnie.

Tak się składa że posiadam HTC One który ma tą samą pojemność baterii co wspomniany Nexus 5 i śmiało mogę powiedzieć że wytrzymuje 2 dni normalnego użytkowania (w zależności od potrzeb wifi, bluetooth, yt, wyświetlacz na auto) lub jeden dzień katowania. Biorąc pod uwagę że Nexus 5  ma większy wyświetlacz a Snapdragon 800 mniejsze zapotrzebowanie na energię wyniki obu smartfonów powinny być podobne. Moje pytanie było więc czysto retoryczne a Ty jak widać po raz kolejny kompromitujesz się w imię swojego "koleszki" swoją niczym niepodpartą wiedzą. Proszę oszczędź mi kolejnych komentarzy i  nie pogrążaj się więcej.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Trochę mały spam się zrobił w tym temacie, @Michur nawet jeżeli zarejestrowałeś się o 2 miesiące wcześniej niż eVerest to nie znaczy, że masz większą wiedzę i widać to po chociażby ilości postów. Bateria o pojemności 2300mAh to nie za wiele, ponieważ smartfon ma 5cali i napewno będzie to ekran prądożerny a jeżeli popatrzysz na inne smartfony to mają one baterie nawet z pojemnością 3000-3300mAh.

@kubaset97 Jak HTC One spisuje się w grach, nie tnie się?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...