Skocz do zawartości

Odtwarzacz multimedialny czy odtwarzacz BluRay?


Recommended Posts

Witam

 

napisałem o swoim problemie tutaj, jeśli to zły dział, z góry przepraszam ale myślałem że to najodpowiedniejsze miejsce.

 

Otóz aktualnie posiadam odtwarzacz BluRay Philips BDP3200. Mam kilka filmów w formacie MKV które nie odtwarzają się na wyżej wymienionym sprzęcie. Chciałbym wobec tego kupić coś, co uciągnie nieobsługiwane rodzaje MKV - ponieważ nie chce się bawić w konwersje plików które mają około 9-12GB... Dziwie się dlaczego tak jest, gdyż mam jeszcze więcej ważące filmy zapisane w MKV i normalnie odpalają...a na BDP3200 mimo aktualizacji firmware kodeki nie uaktualniły się...

 

Myślałem na odtwarzaczem multimedialnym.
Możecie mi coś doradzić? zalezy mi głównie na treściach otwieranych z zewnętrznych nośników pamięci (HDD, pendrive) a konkretnie tylko i wyłącznie na filmach.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Niestety mkv to poważny problem, musi być możliwość odtwarzania w sprzęcie, żeby był dobry. Niepohamowałbym się też przed stwierdzeniem, że to powinien być standard. Jeżeli chcesz kupić coś to musisz okreslić się ile chcesz wydać, ewentualnie jakie funkcje mają być. Wg mnie lepiej odtwarzacz wziąć. Chyba że chcesz pozbyć się starego i kupić nowy z nowymi rozszerzeniami.

Link to post
Share on other sites

Chce przeznaczyć na nowy sprzęt (odtwarzacz multimedialny) około 300zł. Mój stary sprzęt - Odtwarzacz buray Philips BDP3200 odtwarza rozszerzenia MKV przez usb (pendrive, HDD) ale jak widać na moim przykładzie - nie wszystkie, z niektórymi rodzajami MKV sobie nie radzi...

 

Wymagania co do sprzętu? Zalezy mi przedewszystkim na formacie MKV, w którym zapisany był by film w 1080p - to tyle.

Co do dzwięku mile widziane wejście optyczne lub coax'ialne (pod DD lub DTS).

 

pozdrawiam

Edytowane przez rafi_br
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...