Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Odtwarzacz multimedialny czy odtwarzacz BluRay?

bluray odtwarzacz multimedialny mkv

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafi_br

rafi_br
  • Amator

• 41 postów

Napisano 17 październik 2013 - 22:16

Witam

napisałem o swoim problemie tutaj, jeśli to zły dział, z góry przepraszam ale myślałem że to najodpowiedniejsze miejsce.

Otóz aktualnie posiadam odtwarzacz BluRay Philips BDP3200. Mam kilka filmów w formacie MKV które nie odtwarzają się na wyżej wymienionym sprzęcie. Chciałbym wobec tego kupić coś, co uciągnie nieobsługiwane rodzaje MKV - ponieważ nie chce się bawić w konwersje plików które mają około 9-12GB... Dziwie się dlaczego tak jest, gdyż mam jeszcze więcej ważące filmy zapisane w MKV i normalnie odpalają...a na BDP3200 mimo aktualizacji firmware kodeki nie uaktualniły się...

Myślałem na odtwarzaczem multimedialnym.
Możecie mi coś doradzić? zalezy mi głównie na treściach otwieranych z zewnętrznych nośników pamięci (HDD, pendrive) a konkretnie tylko i wyłącznie na filmach.

Pozdrawiam.

• 0

#2 newsfan

newsfan
  • Gaduła

• 484 postów

Napisano 20 październik 2013 - 12:46

Niestety mkv to poważny problem, musi być możliwość odtwarzania w sprzęcie, żeby był dobry. Niepohamowałbym się też przed stwierdzeniem, że to powinien być standard. Jeżeli chcesz kupić coś to musisz okreslić się ile chcesz wydać, ewentualnie jakie funkcje mają być. Wg mnie lepiej odtwarzacz wziąć. Chyba że chcesz pozbyć się starego i kupić nowy z nowymi rozszerzeniami.

• 0

#3 rafi_br

rafi_br
  • Autor tematu
  • Amator

• 41 postów

Napisano 21 październik 2013 - 14:04

Chce przeznaczyć na nowy sprzęt (odtwarzacz multimedialny) około 300zł. Mój stary sprzęt - Odtwarzacz buray Philips BDP3200 odtwarza rozszerzenia MKV przez usb (pendrive, HDD) ale jak widać na moim przykładzie - nie wszystkie, z niektórymi rodzajami MKV sobie nie radzi...

Wymagania co do sprzętu? Zalezy mi przedewszystkim na formacie MKV, w którym zapisany był by film w 1080p - to tyle.

Co do dzwięku mile widziane wejście optyczne lub coax'ialne (pod DD lub DTS).

pozdrawiam

Użytkownik rafi_br edytował ten post 21 październik 2013 - 14:06

• 0

#4 newsfan

newsfan
  • Gaduła

• 484 postów

Napisano 24 październik 2013 - 21:31

A jakie MKV Ci nie działało? Przyznam, żę nie spotkałem się jeszcze z takim problemem. Do 300 złotych to rzuć okiem na LG BD550B, Samsung BD-F5500 i Panasonic DMP-BD75EG-K. Te są godne uwagi.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bluray, odtwarzacz, multimedialny, mkv

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych