Skocz do zawartości

Monitor do grania 23-27" do 1500zł


Recommended Posts

Może nie.

Autor niech przeczyta co napisał drachenfeles i podejmie decyzję - nikt nie zrobi tego za niego.

Moze jakas konkrety - a bo samo nie - jest malo mowiace.

Nie wydaje mi sie zeby drachenfeles potrzebowal adwokata :)

 

Podal m.in.

szybkość/płynność -> XL24xxT

Jesli chodzi o szybkosc i plynnosc to podany przez mnie monitor ma praktycznie te same mozliwosci a 3 cali wieksza przekatna takze uwazam ze polecenie go jest jak najbardziej na miejscu.

Poza tym sam od kilku lat monitory do gier - wczesniej samsung 2233RZ teraz wspomniana yiiame, obok moja dziewczyna ma 22 calowego IPSa @ 60Hz i widze ogromna roznice w grach typu CS GO czy Borderlands 2 jesli chodzi i plynnosc obrazu. Co prawda trzeba miec sprzet ktory trzyma > 100fps zeby to zauwazyc no granie w fpsy z < 100 fps to masochizm...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1. Za adwokata nie robię, nie muszę dorabiać po godzinach. Śmieszna sytuacja z Twojej strony.
2. Ten monitor ma zerową ergonomię za 1600 zł T_T a jedyny zysk to 3" więcej - względem chociażby 24" BenQ z serii XL, gdzie wersję 11 można dostać za 1100 zł. Reasumując - monitor 120Hz, za 500 zł więcej za +3" i z zerową ergonomią, przy teście, który mówi nam tyle co pobór prądu, cena i zdjęcia monitora? Brak jakichkolwiek cech wyróżniających go na tle konkurencji - no...może poza 120Hz, które i tak pasują tylko nielicznym i wysoką ceną.

Może nie.

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zerowa ergonomia?

Nie zauwazylem - mam u siebie i moge ustawic monitor spokojnie zeby grac siedzac przy biurku czy ogladac film z kanapy oddalonej ok 2m od monitora - pelen komfort

 

Druga sprawa monitor kosztuje ok 1450 pln:

http://www.ceneo.pl/16703725

 

 

Teraz idac Twoim tokiem:

27 calowy Benqu do grania:

http://www.agito.pl/monitor-benq-27-led-xl2720t-2492-833436.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=833436

 

za 440zl wiecej ( w stosunku do iiyamy )  dostajemy monitor ktory mozemy obrocic - ktory poza 120Hz niczym wiecej sie nie wyroznia...

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

Ymm, a gdzie ja pisałem o 27" Benq?  :-> Co do "ergonomii" w postaci pochylenia ekranu - no, to zależy co kto rozumie przez pojęcie "ergonomia". Jak tylko pochylanie ekranu, to nie dziwię się, że Ci to wystarczy.
Pisałem o 24" Benq za 110 zł i dopłacie paru stówek do +3", w monitorze z matrycę TN...Pytanie brzmi: czy autor potrzebuje 27" monitora? Jeśli tak, jego kwestia czy weźmie pod uwagę tę iiyamę, które kompletnie niczym się nie wyróżnia i o której rzetelnych testów brak. JEŚLI autor szuka monitora 27", jego decyzja czy zdecyduje się na iiyamę czy też nie. 
Osobiście - stawiając na jakość i ergonomię, do gier FPS, grałbym BenQ XL2411t lub 144Hz Asus'a VG24QE. Jego decyzja.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Autor szuka monitora 23-27 cali do gier do 1500.

W tej cenie 27@120Hz to dosc ciekawy wybor do FPSow - sam przesiadlem sie z 2233RZ ( tez monitor typowo fpsowy ) na ta iiyama i jestem bardzo zadowolony a jesli chodzi o plynnosc/fps a jest fpsowym onanista - i musze miec wszystko na ostatni guzik dopiete.

Kolory jak na matryce TN - bardzo dobre. Takze nadal z czystym sumieniem moge ten monitor autorowi tematu polecic.

A ergomonia w skrocie to wygodne i "zdrowe" uzytkowanie i jak dla mnie ten monitor jest wygodny w uzyciu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...