Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pytanie - Transfer danych

internet transfer danych wysylanie pobieranie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lubielsd

lubielsd
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 17 październik 2013 - 09:54

Witam,

Mam limit, 1gb. jest to z pewnością limit pobierania.
ALE czy jak wysyłam to zjada też z tego transferu.
Przykład. Uploaduje film z komy na YT. To czy zje mi coś z transferu, czy poniosę JESZCZE inne opłaty za nadmierne wysyłanie. Nigdzie na stronach operatorów nie ma o tym słowa..

• 0

#2 Johny3

Johny3
  • Celebryta

• 790 postów

Napisano 17 październik 2013 - 10:03

Ogólnie to jest transmisja danych komórkowych, a transmisja obejmuje ruch w obie strony. Kiedy przeglądasz neta również wysyłasz dane, tak samo zdjęcia i filmiki.
  • 1

CPU: Ryzen 3700X + Wraith Prism RGB + ThermalGrizzly Kryonaut + RAM: HyperX RGB Pro 3200 MHz CL16 2x8GB + MOBO: Asus TUF Gaming X570-Plus + GPU: Gigabyte GTX1080 OC + PSU: Seasonic Focus Gold 650W + SSD: SP M.2 NVMe 512 GB + Iridium PRO 240GB + Crucial MX500 500GB + SP 256GB A55 + HDD: WD 10EZEX 1TB + Case: Fractal Design Meshify C + LCD: Philips BDM32QP + BenQ GW2460HM + Mouse: SteelSeries Rival 600 + Keyboard: SPC Gear GK550 Kailh Brown + Gamepad: XOneS Wheel: Thrustmaster T300RS  + WSP Deluxe V2

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, transfer, danych, wysylanie, pobieranie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych