Skocz do zawartości

Episodes from Liberty City - Grand Theft Auto


W EfLC zagram  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W EfLC zagram

    • na PC
      45
    • na PS3
      1
    • grałem już na XBOX 360
      2
    • nigdy, ponieważ nie interesuje mnie ten dodatek
      5
    • nigdy, ponieważ nie interesuję się serią GTA
      5
    • nigdy, ponieważ nie pozwala mi na to mój sprzęt
      6


Recommended Posts

Przeszedłem prawie całe TBOGT i powiem że gra się świetnie.

Fajne nowe bronie, samochody, kluby.. dla mnie rewelka.

TLAD mnie raczej nie urzekło, nie moje klimaty.

 

Grafika w TBOGT jest ładniutka, bardziej przejrzysta.

(w każdej czesci są troche inne pogody)

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze dobrze nie zacząłem, ale TBoGT mi się podoba (na razie przeszedłem 4 misje), zobaczymy jak będzie dalej

 

EDIT: A po GTA V spodziewam się kolejnej świetnej gry, nic więcej. Miejsce nie jest ważne panowie z R na pewno zrobią coś dobrego.

Link to post
Share on other sites

AHHH!!! <3 główny wątek w TLAD już ukończony, teraz trzeba gangi powybijać i wyścigi dokończyć, ale mimo że słucham Metalcore, to nie podoba mi się obwieś z TLAD, ani jego fabuła... nic ciekawegp... za to w TBoGT jest wyśmienita na "hello" XD

tylko szkoda że tej automatycznej pompy z TLAD nie ma w TBoGT, bo ta z TBoGT jest wolniejsza co nie co... cóż... GRA NIESAMOWITA! na moim zestawie widać, że kod został poprawiony, bo gra już tak nie mulu jak wcześniej, ale nadal muli:P

Link to post
Share on other sites

jak cougar chciakbym zeby to byla europa

 

albo takie troche moze nie ten teges ale np. czasy 2 wojny swiatowej albo podobne? ze wykonujesz misje dla hitlera albo cos :wariat: ze na ulicy zamiast gangow sa lapanki albo stoja ssmani albo zolnierze ktorzy moga cie zabic

 

do gta troche nie podobne jednak cos takiego w dodatku pogralbym :jupi:

Link to post
Share on other sites

@blaugrna: dokładnie, gdzie seria GTA z całą jej otoczką a gdzie wydarzenia historyczne związane z II wojną światową? Spoko byłaby Japonia i orientalne klimaty z yakuzą w tle. Ale podobnie jak kopec23, wierzę w kreatywność i talent studia Rockstar, dam sobie rękę uciąć, że jeśli chodzi o klimat kolejnych części to ci goście nie zawiodą.

Link to post
Share on other sites

To jak jest w końcu z tą wydajnością, bo u mnie zwykłe GTA na patchu 1.0.2.0 śmiga bardzo płynnie, a jak na próbę zaktualizowałem do 1.0.6.0 to grać się nie da - framrate dużo niższy i ciągle przycinki.

Link to post
Share on other sites

Właśnie jestem po godzince z Lost and Damned, jeśli chodzi o samą grę, to po tym krótkim czasie, jaki z nią spędziłem, mogę tylko powiedzieć, że to stare dobre GTAIV z nowym klimatem i fabułą, zapowiada się miodzio. Trzeba nieco skila w jeździe motorem wyrobić, ale taka odmiana jest fajna. Jedyne co mnie irytuje to szarpiąca animacja, w benchmarku średni fps wynosi 48, ale podczas grania, zwłaszcza jak zapierdzielam na motorze nieco szybciej, jest kaszana i momentami potrafi mocno szarpać. Sądziłem, że przez ten długi czas panowie z Rockstar dopieścili ten irytujący element a tu sraka. Też tak macie?

Link to post
Share on other sites

No tylko, że w podpisie pisze 2x2GB = 4GB i szczerze powiem że dużej różnicy nie zauważyłem po zmianie z 2GB na 4GB. Przeglądałem wiele forów zagranicznych i zauważyłem, że wiele osób skarży się na spadek wydajności po zainstalowaniu patcha 1.0.6.0 - jednym działa lepiej, a innym jeszcze gorzej. Może następny patch to rozwiąże.

Link to post
Share on other sites

No tylko, że w podpisie pisze 2x2GB = 4GB i szczerze powiem że dużej różnicy nie zauważyłem po zmianie z 2GB na 4GB. Przeglądałem wiele forów zagranicznych i zauważyłem, że wiele osób skarży się na spadek wydajności po zainstalowaniu patcha 1.0.6.0 - jednym działa lepiej, a innym jeszcze gorzej. Może następny patch to rozwiąże.

Ja też miałem 2 GB ramu, gdy zmienilem na 4 gra zaczela o niebo lepiej choidzic ; ) gram bez patchy i mam 25-28 fps. gram na high i gighest. Moj sprzet na profilu

Link to post
Share on other sites

Ja też miałem 2 GB ramu, gdy zmienilem na 4 gra zaczela o niebo lepiej choidzic ; ) gram bez patchy i mam 25-28 fps. gram na high i gighest. Moj sprzet na profilu

Tak tylko ja też napisałem na początku, że z patchem 1.0.2.0 chodzi idealnie, a problem robi się po przejściu na 1.0.6.0

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...