Skocz do zawartości

Zestaw dla gracza z kartą graficzną 450 GTS


Recommended Posts

Witam, chciałbym najpierw się przywitać, jest to mój pierwszy post.

 

Przechodząc do meritum, mój obecny sprzęt nie spełnia już wymagań (intel core 2 duo, 2,4/ 2giga ram ddr2/ geforce gainward 450 gts 1gb ram).

 

Mam zamiar zmodernizować PC głównie do rozrywki a konkretniej do gier.

 

Ubzdurałem sobie że wymienię wszystko oprócz karty graficznej która (moim zdaniem) mimo swego wieku pociągnie jeszcze kilka nowych gier na przynajmniej średnich ustawieniach.

 

Mam w związku z tym pytanie do was o podzespoły które w przyszłości zostały by wzbogacone o lepszą kartę graficzną, ale póki co kompatybilne z obecną. Cenowo byłbym bardzo zadowolony gdybym mógł zmieścić się w 1500 zł. W niedalekiej przyszłości (6-10) miesięcy wzbogacił bym ową konfigurację nową kartą graficzną, także obecna jest można powiedzieć przejściową. Co mogli byście zapropnować i czy to o czym myśle to w ogóle dobry pomysł waszym zdaniem ?

 

Aha i jeszcze ważna informacja, póki co gram w rozdzielczośći 1280x1024, zmiana karty graficznej w przyszłości wiązała by się ze zmianą monitora, ale obecnie gram w niskiej rozdzielczości.

Link to post
Share on other sites

Wypełnij zgodnie ze wzorem to podadamy, http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-komputery-zestawy-komputerowe/   nie wiemy nic o zasilaczu, obudowie, dysku twardym, napędzie optycznym, chłodzeniu CPU itp itd. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites
  • Zastosowanie komputera: gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1500 zł
  • Których części potrzebujesz?: Krótko i prosto mówiąc cała buda i wszystkie z nią podzespoły związane oprócz karty graficznej.
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie sądzę.
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: 1280x1024
  • Specjalne wymagania: brak specjalnych wymgagań
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Posiadam kartę graficzną GeForce Gainward 450 GTS 1024MB
  • Własna propozycja zestawu:
  • Inne: W niedalekiej przyszłości zmiana karty graficznej na lepszą.

 

 

Wypełniłem z entuzjazmem aczkolwiek wszystkie informacje które podałem tutaj są zawarte w mojej poprzedniej w miarę zwięzłej wypowiedzi :). Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

A jak Ci się podobają wypowiedzi z mojego tematu?

http://forum.benchmark.pl/topic/101462-uwagi-sugestie-zaproszenie-do-dyskusji-pc-gry-i-praca-za-mniej-ni%C5%BC-1500z%C5%82/

 

Dałem niemal identyczne wymagania, podobną kwotę etc. Myślę, że od tego można by zacząć :)

 

Rezygnując z SSD na rzecz talerzowca - możesz pokusić się o lepszą obudowę i zasilacz.

Edytowane przez tlkj86
Link to post
Share on other sites

Z racji iż mam go od czwartku - zdążyłem jedynie Dotę 2 odpalić i jak na moje potrzeby jest w porządku (wszystko na maksymalnych ustawieniach). A kiedy tylko dokupię kieszeń w miejsce DVD - na oryginalny dysk (bo ten zastąpiłem SSD na chwilę obecną) to przetestuję inne gry (mam chrapkę na Tera Online :P) -obecnie nie mogę sobie pozwolić na zajęcie dodatkowych GB grami :(

 

Nieźle wypadają temperatury - 3h grania w Dotę - procesor max 66 stopni, GeForce 730m - 60 stopni zarejestrowane przy odpalonym HWMonitor (w pokoju było 20 stopni).

 

Szum wentylatorów jest znośny, dźwięk całkiem przyzwoity,obraz przyjemny. Ogólnie jestem zadowolony - moje wymagania spełnia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...