Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Catziila v.1.0 co oferuję?

benchmark walidacja płyta główna pamięć ram karta graficzna gry komputerowe

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 haniballLECTOR

haniballLECTOR
  • Nowicjusz

  • 2 postów

Napisano 13 październik 2013 - 15:39

Jest to post/temat dla wszystkich, którzy są zainteresowani, walidacja swojego komputera. Na rynku mamy już wiele aplikacji typu Benchmark, ale Catzilla (v.1.0 od 24.09.2013) jako jedna z niewielu posiada możliwość wystawienia "całkowitej" oceny twojego komputera.
 
Wynik tworzony jest na podstawie, testu karty graficznej, płyty głównej, pamięci ram itd. itp. dostosowanej do 4 różnych rozdzielczości (576p, 720p, 1080p, 1440p). Oczywiście im wyższy wynik w danej rozdzielczości tym bardziej wartościowy, wydajniejszy PC posiadamy.
 
Catzilla daje również możliwość zestawienia naszego sprzętu do danej gry, wystarczy w lewej zakładce zaznaczyć grę, a dalej Catzilla, sprawdza czy nasz komputer pociągnie np. BF4 czy najnowszą FIFĘ. 
 
Catzilla, daje możliwość porówania wyniku twojego komputera z innymi komputerami, oczywiście możesz pochwalić się swoim wynikiem na fb czy też sprawdzić czy ktoś (z Twoich znajomych)ma lepszego PC niż ty. Fajna rzecz dla ludzi, którzy lubią rywalizować i nie tylko, o status najsilniejszego "KOTA", nie zrozumcie tego źle, cały "MYK" związany z Catzilla kreci się wokół filmiku i kotów. Im lepszy komputer tym dostajesz "lepszego", fajniejszego, kota, który jest oceną wydajności/"jakości" twojego komputera.
 
Catzilla daje dużo i może, zmienić dużo na rynku Benchamrków, niby mamy 3DMarka, ale w moim osobistym rankingu, benchmarów. Ocena moja jest na korzyść Catzilli, nie tylko dlatego, ze jest to polska aplikacja i życzę ALLPLAYER'owi jak najlepiej.  Catzilla mówiąc uczciwie jest po prostu lepsza i nie kończy się tylko sprawdzeniem wyniku PC. ALLbenchmark wypełnia lukę i daje więcej, niż inni, wiesz coś o swoim kompie, ale co dalej robić z takim benchmarkiem. Jak przedłużyć temu życie?!
Catzilla, robi to (dość) skutecznie/j i nie koniecznie oszukuje nas wydmuszką, lubisz albo nie lubisz tego typu rywalizacji miedzy użytkownikami, testujesz kończysz z aplikacją, ale dla tych którzy szukają czegoś więcej Catzilla, będzie strzałem w 10.
 
Dla wszystkich, którzy zainteresowani są wypróbowaniem, link do pobrania poniżej.
 
Dziękuję za czytanie i zapraszam do dyskusji, ewentualnie do umieszczania wyników na tym temacie.

  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: benchmark, walidacja, płyta główna, pamięć ram, karta graficzna, gry komputerowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych