Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Chieftec Bravo LBX-01B-B-B czy CoolerMaster elite 332 ?

Chieftec Bravo LBX-01B-B-B CoolerMaster obudowa obudowy pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Fantom95

Fantom95
  • Amator

• 32 postów

Napisano 13 październik 2013 - 12:39

Witam.

Jak w temacie zastanawiam się, którą obudowę wybrać. Komputera używam oczywiście do przeglądania internetu, grania, więc przydałoby się porządne chłodzenie, wieczorami często oglądam filmy. Komputer działa codziennie od rana do wieczora. Dodatkowym problemem jest trochę już zużyty zasilacz - Chieftec gps 550a bulk - wiatrak wydaje głośny i nieprzyjemny, okresowy dźwięk(co jakiś czas przestaje i znów zaczyna). Czytałem na forach, że obrócenie go do góry nogami może pomóc, ale w coolermasterku nie mam możliwości zrobienia tego. Chieftec jest dużo większy i ma regulator obrotów CM cooldrive 4, ale nie ma filtrów antykurzowych.

Jeszcze pytanie poza tematem:

Czy opłaca mi się montować kartę dźwiękową (http://creative.stre...igy-se-oem.html  kartę posiadam z poprzedniego pudła) do mojego komputerka?

Użytkownik Fantom95 edytował ten post 13 październik 2013 - 13:25

• 0

Specyfkacja pudełka:

Spoiler

#2 t.luk

t.luk

Napisano 14 październik 2013 - 06:12

Według mnie Chieftec jest dużo solidniejszą opcją niż owa "Elitka".

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Chieftec Bravo LBX-01B-B-B, CoolerMaster, obudowa, obudowy, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych