Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemanko wszystkim chciał bym prosić o waszą pomoc :pomocy:  i opinie jakie słuchawki powinienem kupić żeby się fajnie słuchało w każdym otoczeniu np. w mieście , w szkole (po kryjomu XD w klasie) , w domu itp itd . 

chciał bym żeby były wytrzymałe ,dobrej jakości i nie przekraczały 80 zł (20 euro) .

będę odtwarzał muzyka na pc i na telefonie huawei ascend g300 .

 

na oku miałem te trzy ale jeśli znacie coś lepszego to chętnie wysłucham jakie :

 

Creative EP 660

A-Jays One +

BRAINWAVZ ALPHA

 

Jeśli znacie jakieś dobre słuchawki nauszne to tez możecie napisać :D

 

 

 

pozdro i dziękuje :3 :D

 

czytałem wiele forum i takich tam ale dalej nie mogę się zdecydować :):mlotek:

Edytowane przez bbatmmann
Link to post
Share on other sites

Brainwavz Alpha - nic lepszego nie znajdziesz. Osobiście nie uważam doków do 200zł, ale pomińmy to.

na oku jeszcze mam http://en-de.sennheiser.com/momentum-on-ear ,

Sony MDR-zX100B,

Sony MDR-V55

ale sa troche drogie czy znacie jakies zamieniki ? :P z sluchawek nausznych 

Ja wylicytowałem nowe Sennheisery CX300 na alledrogo za 45 zł + przesyłka i wymiatają (co prawda końcówka 2,5mm ale taka mi była potrzebna do telefonu).

Jestes z nich zadowolony ? :D

Edytowane przez bbatmmann
Link to post
Share on other sites

Grają lepiej niż moja wieża hi-fi philipsa, czysto i detalicznie :) Tylko trzeba uważać, żeby nie kupić chińskiej podróby - te tańsze wersje w sklepach.

Poluj na okazje.

teraz dylemat :

BRAINWAVZ ALPHA lub SŁUCHAWKI PS VITA 

moj kolega ma ps vite i mowi ze sluchawki sa zajebiaszcze :P

Link to post
Share on other sites

 

na oku jeszcze mam http://en-de.sennhei...momentum-on-ear ,

Sony MDR-zX100B,
Sony MDR-V55
ale sa troche drogie czy znacie jakies zamieniki ? :P z sluchawek nausznych 

Reszta to padaki przy Momentum, ale zanim kupisz coś za te pieniądze to poczytaj recenzje i sam potestuj. Osobiście podoba mi się brzmienie, ale na chwilę obecną mam zaciesz recablowanymi Shure 240 z padami od Brainwavz HM5. :D

 

BRAINWAVZ ALPHA lub SŁUCHAWKI PS VITA 

moj kolega ma ps vite i mowi ze sluchawki sa *****iaszcze  :P

Proszę Cię kolego, wyjdź. Dam sobie ręce obciąć, jak stockowe g**** od sonego wygra z Alphami.

 

Poza tym co my tu porównujemy doki do kilkanaście razy droższych nausznych? Miałoby to sens, jakby np. Ety HF3 z ZX-100 stawiać, ale gdzie tu kilku mm przetwornik do kilku centymetrowego....

Link to post
Share on other sites

Reszta to padaki przy Momentum, ale zanim kupisz coś za te pieniądze to poczytaj recenzje i sam potestuj. Osobiście podoba mi się brzmienie, ale na chwilę obecną mam zaciesz recablowanymi Shure 240 z padami od Brainwavz HM5. :D

Proszę Cię kolego, wyjdź. Dam sobie ręce obciąć, jak stockowe g**** od sonego wygra z Alphami.

 

Poza tym co my tu porównujemy doki do kilkanaście razy droższych nausznych? Miałoby to sens, jakby np. Ety HF3 z ZX-100 stawiać, ale gdzie tu kilku mm przetwornik do kilku centymetrowego....

po namyśle kupuje słuchawki ps vity jeśli nie będą dobre to kupie coś droższego :D nwm np jakies z firmy Sennheiser :3

Link to post
Share on other sites

A sorry, myślałem, że to piszę ktoś inny. Uszanowanie.

 

Te od PS Vity to się założę chłam, kolega pewnie porównywał do stockowych telefonowych.

spoko dobrze ze napisałeś ze to chłam bo nie chciał bym sluchawek do du*y Xd

wiec zostały brainwavz alpha ale znalazłem creative HS-660i2 które są o 19 euro droższe ale mam słuchawki Creative sound blaster sigma które są do kompa i jestem z nich zadowolony bylem dopóki nie spadły xd więc jeśli próbowaliście firmę Creative to czy powinienem je kupić zamiast brainwavz alpha?

miałem wydać 20 euro(84 PLN) ale jesli są lepsze i dobrej jakości to mogę kupić za 39(168,00 PLN)

Edytowane przez bbatmmann
Link to post
Share on other sites

Powiedz mi lepiej gdzie zamierzasz kupić to Ci znajdę, bo ceny mogą się różnić od tych z Polskiego rynku. Patrząc na nasze, to z nausznych:

- Aurvana Live! (tutaj dopłacić 12zł): uniwersalne słuchawki, wygodne, ale pałąk często pada

- Shure 240 (znowu dopłata, ale warto!): Właśnie do mnie przyszły, słuchawki grają meeega średnicą i dla mnie lepiej od Aurvan.

- K518 - basowe, małe, poręczne, z trójki moim zdaniem najgorsze

 

Natomiast jak dokanałówki, to masz Ne-7, Ne-6, ProAlpha (ulepszone Alphy), E10. Nie ma co porównywać IEMów do nausznych, bo to kompletnie inna liga. 

 

Jednakże jak podobały Ci się dźwiękowo tanie Sigmy, to każde nauszne polecone ode mnie mogą być tylko duuuuużo lepsze.

Link to post
Share on other sites
Powiedz mi lepiej gdzie zamierzasz kupić to Ci znajdę, bo ceny mogą się różnić od tych z Polskiego rynku

 

Mieszkam w Irlandi wiec stronki jak Allegro ,ceneo , albo jakas zaufana strona z takimi produktami

wiec potem zostaną przesłane przez rodzinę do mnie

 

 

- Shure 240 (znowu dopłata, ale warto!): Właśnie do mnie przyszły, słuchawki grają meeega średnicą i dla mnie lepiej od

 

używasz ich tylko w domu ? i czy są duże czy takie po mieście  ?

 

Ne-7, Ne-6, ProAlpha (ulepszone Alphy), E10

 

jak bys mial wybrac z tych 4rech to które najbardziej ci sie podobają\ły ?

Edytowane przez bbatmmann
Link to post
Share on other sites

Na te słuchawki senka jest teraz konkurs:

 

http://www.momentum.sennheiser.pl/

Cytuje "Aby wziąć udział w konkursie, musisz najpierw kupić dowolny produkt marki Sennheiser, oznaczony naklejką konkursową, w dowolnym sklepie w Polsce. Niezależnie od ceny!" ale ja nie mieszkam w polsce :/

Link to post
Share on other sites

 

Mieszkam w Irlandi wiec stronki jak Allegro ,ceneo , albo jakas zaufana strona z takimi produktami

wiec potem zostaną przesłane przez rodzinę do mnie

Ja wiem, ale w Irlandii mogą być tańsze te produkty.

 

 

 

używasz ich tylko w domu ? i czy są duże czy takie po mieście  ?

Ja używam ich w domu, na miasto mam SE215. Słuchawki są bardzo duże, muszle są wielkości dłoni (bez palców). Z przenośnych to jedynie K518, 501p.

 

 

 

jak bys mial wybrac z tych 4rech to które najbardziej ci sie podobają\ły ?

 

Mam na co dzień E10 i jako słuchawki do oglądania YouTube, czy filmów na smartfonie, to ok, ale pomiędzy nimi, a SE215 jest ogromna przepaść. I pomyśleć, że Shure wyniosły mnie tylko 50zł więcej...

Link to post
Share on other sites

Cytuje "Aby wziąć udział w konkursie, musisz najpierw kupić dowolny produkt marki Sennheiser, oznaczony naklejką konkursową, w dowolnym sklepie w Polsce. Niezależnie od ceny!" ale ja nie mieszkam w polsce :/

 

To trochę lipa... Chyba że masz kogoś w Polsce kto by Ci to mógł kupić, przecież niekoniecznie Ty musisz brać udział w konkursie.

 

Teraz dopiero zwróciłem uwagę na zapis w regulaminie:

 

 

Konkurs trwa od 1 września 2013 do 31 grudnia 2013 r. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Edytowane przez rex88
Link to post
Share on other sites

Ja wiem, ale w Irlandii mogą być tańsze te produkty.

 

Ja używam ich w domu, na miasto mam SE215. Słuchawki są bardzo duże, muszle są wielkości dłoni (bez palców). Z przenośnych to jedynie K518, 501p.

 

 

Mam na co dzień E10 i jako słuchawki do oglądania YouTube, czy filmów na smartfonie, to ok, ale pomiędzy nimi, a SE215 jest ogromna przepaść. I pomyśleć, że Shure wyniosły mnie tylko 50zł więcej...

troche drogie są te słuchawki znasz jakies zamieniki ?  do 168,00 PLN ?  jesli nie to wybiorę te soundmagic e10 albo se215

To trochę lipa... Chyba że masz kogoś w Polsce kto by Ci to mógł kupić, przecież niekoniecznie Ty musisz brać udział w konkursie.

 

Teraz dopiero zwróciłem uwagę na zapis w regulaminie:

a nom

 

 

Ja wiem, ale w Irlandii mogą być tańsze te produkty.

jedyne co tu jest to 2 sklepy które mają takie rzeczy :

http://www.harveynorman.ie/tvs-headphones/headphones/earphones/#1

http://www.harveynorman.ie/tvs-headphones/headphones/headphones-ireland/?subcats=Y&features_hash=P4

 

http://www.argos.ie/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10152&langId=111&q=HEADPHONES&r_001=1|Price|0+%3C%3D++%3C%3D+14.99|2&r_003=2|Price|12.5+%3C%3D++%3C%3D+14.99|2&pp=20&s=Price%3A+High+-+Low&p=1

 

jesli chcesz zobaczyć to podałem linki

Edytowane przez bbatmmann
Link to post
Share on other sites

To bidę tam macie, bierz te ProAlphy i będzie gitez. Ewentualnie SHP2700, KPP, Maxel Retro DJ z nausznych.

 

Tu jeszcze Alphy za 45zł - http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3618621444

te Maxel Retro DJ są chyba za duże żeby  po  mieście ,ale KPP mi sie podobają zą male fajny wygląd i takie tam wiec bede myslec nad nimi (to chyba te http://allegro.pl/sluchawki-koss-porta-pro-oryginalne-najtaniej-i3590986170.html), a SHP200 nie moglem znaleźć  na allegro ale tez za duze jak na  mieście , a nie lepiej dopłacić i proAlphy czy brzmią podobnie ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...