Skocz do zawartości

Antec ONE - Video Recenzja, Unboxing i pierwsze spojrzenie


Recommended Posts

Słowami pewnego, co prawda byłego już moderatora obudowa istne sitko.

Brak filtrów na froncie, topie, na boku i w miejscu na dodatkowy wentylator przy zasilaczu.

Czyli poza filtrem pod zasilaczem praktyczne wszędzie ich brak. Za to należy się chyba duży minus dla Anteca.

Z drugiej strony jeśli wierzyć Bakakowi obudowa wydaje się być solidna - sztywna konstrukcja i przyzwoita jakość.

Widać Antec przemyślał konstrukcję skoro obudowa ważąca 4,9kg jest tak sztywna jak twierdzi Bakak.

Zauważyłem na filmie, że jedno z gniazd USB 3.0 jest jakieś krzywe, wygięte czy coś w tym stylu.

Szkoda, że producent nie dorzucił 3 wentylatora w cenie, która raczej sukcesu tej obudowie nie zapewni (200-220zł).

 

Czekam na dalsze recki autora związane z tą obudową.
Unboxing taki jak powinien być - jak zwykle w wydaniu Bakaka bardzo ok.

 

Ile razy byliście wszyscy proszeni o zaprzestanie zbędnych, osobistych wycieczek? Biafra

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

@ omar2033

Po pierwsze to zachęcam do obejrzenia mojej video recenzji ze zrozumieniem (chodzi zwłaszcza o podsumowanie). Po drugie to "sitkowość" jakoś nie przeszkadzała Ci w polecaniu sitek od Zalmana. Dziwne, prawda?

 

Litości. Nie ten temat, nie ta obudowa. Skończcie już te przepychanki. Biafra

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Rozumiem.

Jednak chodzi mu chyba bardziej o sam fakt, że ktoś od was polecał tą bude jako dobrze ofiltrowaną, a w rzeczywistości tak nie jest.

Jakiś czas temu sam poleciłem Antec ONE jako taką obudowę i to był błąd. NIe pamiętam teraz jaki to był wątek, ale się stało :/

Omar-owi chodzi właśnie o takie polecanie, które nie ma przełożenia na rzeczywistość :/

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem (serio i szczerze) ale Bakak - masz potencjał na najlepszego "domowego" Youtubera w temacie sprzętu komputerowego, materiał jest w dobrej jakości, konkretny, człowiek się nie nudzi oglądając. Mówisz wyraźnie, przerwy na oddechy mi nie przeszkadzają (bo to oczywiste).

 

Wielki plusior :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozumiem.

Jednak chodzi mu chyba bardziej o sam fakt, że ktoś od was polecał tą bude jako dobrze ofiltrowaną, a w rzeczywistości tak nie jest.

Jakiś czas temu sam poleciłem Antec ONE jako taką obudowę i to był błąd. NIe pamiętam teraz jaki to był wątek, ale się stało :/

Omar-owi chodzi właśnie o takie polecanie, które nie ma przełożenia na rzeczywistość :/

Nie mogłem wcześniej odpisać.

Właśnie o to mi chodziło. Także ją kilka razy poleciłem. To był błąd.

Najdziwniejsze jest to, że tam tzn od wewnątrz front panelu są nawet uchwyty na ten filtr. Filtra jednak brak.

Popraw mnie Bakak jeśli coś źle zobaczyłem.

Link to post
Share on other sites
Najdziwniejsze jest to, że tam tzn od wewnątrz front panelu są nawet uchwyty na ten filtr. Filtra jednak brak. Popraw mnie Bakak jeśli coś źle zobaczyłem.

 

 

Wszystko się zgadza. Zobaczymy jak to będzie wyglądac podczas samych testów wydajnościowych.

 

Co do mojego potencjału.

Cieszy mnie bardzo, że tak uważacie :)

 

Cała nadzieja w Was, użytkownikach tego forum i nie tylko. Ponieważ nie mam pieniędzy na płatne promowanie swojego kanału jedyny sposób na jego dobre pozycjonowanie w YT to dużo wyświetleń i pozytywnych komentarzy, a przede wszystkim KCIUKÓW W GÓRĘ. Wtedy jest szansa, że moje filmiki będą częściej pojawiać się w wyszukiwarce YT na wysokich miejscach. Bez tego przepadne w tym zgiełku "Ti-gogoś tam" i "patryków jakichś tam" :P

Link to post
Share on other sites

Ileś tam @Up z rzędu.

Powinieneś jak najszybciej zrobić recenzje Z3 / Z3 plus. Jest to nowa obudowa, nie ma testów ani recenzji, a sporo osób szuka recenzji (nawet dzisiaj ktoś się w statusach o nią pytał) więc myślę, że to by była Twoja szansa.



Wow, podczas pisania tego posta, miałem deja vu, dawno nie miałem deja vu, fajne uczucie xD

Link to post
Share on other sites

Ileś tam @Up z rzędu.

 

Powinieneś jak najszybciej zrobić recenzje Z3 / Z3 plus. Jest to nowa obudowa, nie ma testów ani recenzji, a sporo osób szuka recenzji (nawet dzisiaj ktoś się w statusach o nią pytał) więc myślę, że to by była Twoja szansa.

 

 

 

Wow, podczas pisania tego posta, miałem deja vu, dawno nie miałem deja vu, fajne uczucie xD

Dokładnie - bardzo przydałaby się Twoja - rzetelna recenzja Z3 / Z3 Plus.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, jeśli chodzi o wartość merytoryczną recki to oki ale czegoś tu brakuje - t.luk robi to bardzo profesjonalnie, rzetelnie - wręcz surowo i odbiór(dla mnie przynajmniej) jest o niebo lepszy, nie wiem z czego to wynika ale jak widzę jak łapiesz za tą obudowę to mam wrażenie, że zaraz ją rozpier..lisz :D .

Natomiast jest to tylko moje osobiste zdanie i pewnie nikt go i tak nie podziela. :P

Link to post
Share on other sites

Hehe

 

Nieczego nie zamierzam rozpierdzielać :P Ale swoją drogą ciekawe spostrzerzenie, które może wskazywać, że dla Ciebie każda "Buda" jest z papieru :P

 

t.luk robi recki badzo dobre merytorycznie, ale nudne jak flaki z olejem i sztywne jak (bez skojażeń)... w sumie to nie wiem jak co :P

W reckach t.luka nie podoba mi się też wymowa/dykcja, brzmi jak by miał kartofla w gębie :D ale to tylko subiektywne odczucie. Poza tym też czasem zjadam końcówki lub "ą" zamieniam na "om" :P

Generalnie nikt nie jest idealny, każdy powinien wybrać to co lubi najbardziej :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Bez obrazy ale Twoje recki tez nie sa ekstytujace.

 

Ekscytujące to są kobiety! Recenzje sprzętu nie są i nie powinny takie być, a jeśli dla kogoś są to chyba ten ktoś ma delikatny problem :P

 

Mnie osobiście w twoich recenzjach drażni tylko ten krzyk, gdyby nie to pewnie miałbyś we mnie stałego widza :D

T.luk robi swoje recenzje bardzo rzeczowo i chwała mu za to i dlategoje cenie :) a że są nudnawe to już inna kwestia.

Moje wypocinki są robione na totalnym spontanie. Przed recenzją nawet nie czytam innych publikacji na temat danego sprzętu, aby nie zamydlić własnego spojrzenia na dany produkt. Oczywiście nie w każdym przypadku tak się da. Czego przykładem są obudowy SPC X80 i M23, tyle o nich pisano ostatnio tyle, że tylko ślepy by tego nie zauważyl :P Jednak uważam, że podszedłem do nich obiektywnie.

Co do X80 będę robił jeszcze testy uzupeniajace bo w pierwszej recce opuściłem kilka kwestii, choćby wydajnośc budy ze wszystkimi wentylami rozkreconymi na maksa :/

 

A już niedługo spodziewajcie się uzupełnienia tej recki. Wkońcu mam chłodzenie na mojego radeona 7970, z którym wejdzie ona do tej budy :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...