Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Battlefield 4 problem z fps'ami

battlefield 4 gtx 460 problem z battlefield 4 battlefield 4 gtx 460 lagi w BF4 spadki fps battlefield 4

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 rrwwjunior

rrwwjunior
  • Entuzjasta

• 597 postów
  • Miejscowość:Szczecin

Napisano 11 październik 2013 - 09:54

Polecam Windows 8 do Battlefielda 4 bety przesiadłem się na 2 kompach i naprawdę to działa  na win 7 64 bit miałem cinki zdenerwowałem się wziąłem ten windows 8 gra chodziła płynnie 

• 0

#22 SKEEPER

SKEEPER
  • LC manufacture

• 2929 postów

Napisano 11 październik 2013 - 15:56

Z logicznego punktu widzenia albo AA, albo skalowanie z wyższej... 

Właśnie bawiłem się ustawieniami graficznymi i jak dla mnie, to obie funkcje są ważne (AA oraz Resolution scale).

Zobaczcie, jak to wygląda na statycznych obrazach:

Ustawienia: medium, 1920 x 1200

EWibKMf.jpg

Lubię mieć włączone AA, ponieważ wtedy  nie "falują" te wszystkie krawędzie barierek, schodów, jakiś paczek, budynków itp.

Jak wyłączę AA, to czasami się dekoncentruję i moja reakcja na atak się wydłuża, bo nie wiem, czy jest to falująca krawędź czegoś tam, czy czyjś tyłek do odstrzału :D

Użytkownik SKEEPER46 edytował ten post 11 październik 2013 - 16:59

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: battlefield 4, gtx 460, problem z battlefield 4, battlefield 4 gtx 460, lagi w BF4, spadki fps battlefield 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych