Skocz do zawartości

Laptop za max 2700 do autoCAD


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez maniiiek,

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję laptopa na studia. Rok przeszarpałem się z leciwym Aspire One D255

 ale doszło projektowanie a i szczerze mówiąc do MS Word też się nie nadawał.

No to tak:

Budżet to 2700zł i ani grosza więcej. Nawet jakby za 2800 można było kupić cudowny sprzęt, który rozwiąże 

problem głodu na świecie i zapewni mi wieczną młodość, szczęście i bogactwo to mam tylko 2700zł i o dokładniu

mowy nie ma.

Poza CAD-em czasem w coś bym zagrał. Powiedzmy, że wiedzmin 2 na średnich/minimalnych to szczyt moich oczekiwań. 

Matryca najlepiej matowa. Mam okno na pół ściany i to na południowym zachodzie -błyszczące matryce to masochizm. W plener brać go nie zamierzam

ale zależy mi na tym, aby transport był łatwy. Ot, na uczelnie czasem trzeba by zabrać więc tak max. 16"

No i jeszcze jedna kwestia. Laptopa mogę kupić tylko w Euro Rtv Agd. 

Na razie w oko wpadł mi ten: www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np550p5c-s05pl-w8.bhtml

 

 

Link to post
Share on other sites

Mamy ten sam problem... z tym, że ja maks 3500zł i też eurortvagd/saturn bo raty 0% :D

Tylko nie licz tutaj na szybką pomoc, mi nikt nie doradził, także polegam na sobie i na tutejszych rankingach.

W naszych kwotach po wielu dniach poszukiwań jednogłośnie króluje y580 obojętnie w jakiej konfiguracji... bo kupisz i za 3000 i za 3300. Ja przymierzałem się do Toshiby L50-A-16Q ale ma wbudowana baterię, i błyszczący ekran. albo lenovo z500 on ma już baterię wyjmowaną, matowa matrycę. Natomiast teraz rozważam już myśl rezygnacji z i7 na rzecz i5 i jakiś ssd do tego. Sam już nie wiem, bo w ogóle mi na grach nie zależy, tylko nad wydajnością zarówno w 2d jak i 3d bo chcę się za to wziąć konkretnie. Sprzedawca namawiał na Sony, że toshiba dużo gorsza jakość itd. Natomiast z jakiejkolwiek strony bym nie patrzył lenovo y580 rządzi, dodatkowym atutem jest podświetlana klawiatura.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...