Skocz do zawartości

Edifier C2X vs C3 - czy sa warte dopłaty 200 zł?


Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Od paru dni poszukuję jakiś w miarę niedrogich głośników, które zastąpią moje wysłużone Creative T5800. Spośród wielu różnych opinii zdecydowałem się na markę Edifier i stąd teraz moje pytanie. C2x kosztują około 370zł natomiast lepsze jakościowo C3 około 550 zł. Słucham różnej muzyki czy to ze Spotify czy zwykłych MP3, często też gry (choć wolę używać do gier słuchawek), czasami jakiś serial z neta. Głośniki będą podpięte do karty X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro.

 

Pytanie jest takie czy C3 są warte dopłaty tych 180 złociszy?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Różnie przeprowadzam się często :) obecnie 15m2 ale pewnie w większym będzie to stało.

Jestem zdecydowany wyłącznie na 2.1.

 

Pytanie tylko o ich wszechstronność za ta cenę, bo mam też inne na oku o 200zł tańsze ale nie ce robić off-topicu dlatego pytam wyłączni o C3.

Czy w tej cenie (jakościowo) nadają się również do gier ? - to że są dobre można wszędzie przeczytać ale pod kontem muzyki.

Edytowane przez myceK
Link to post
Share on other sites

Poszedłem do sklepu w celu odsłuchu obu zestawów ale dostałem info od sprzedawcy że nie umożliwiają takich rzecz i jak chce sobie posłuchać to mogę w media markt :roll:

 

Anyway koniec końców nie porównałem dźwięku tylko jakość wykonania (co do różnicy dźwięku to zaufałem opinia na angielskich i niemieckich forach i testach) i faktycznie warto dopłacić te 180zł biorąc pod uwagę różnicę w jakości wykonania i dźwięku.

Link to post
Share on other sites

To ja zrobię mały off-topic skoro już decyzja padła na C3 :)

 

Czy warto dopłacić również do tych C3 (+250zł) w porywaniu do Modecom MC-MHF60U ? głośniki te również cieszą się duża popularnością i dobrymi opinii ? Czy jest miedzy nimi duża różnica w końcu cenowo tak.

Edytowane przez myceK
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...