Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Windows 8.1 RTM nadal dziurawy!

Windows 8.1 Bug Hacking

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin-prv

Marcin-prv
  • First Ever

• 77 postów
  • Miejscowość:Londyn

Napisano 30 wrzesień 2013 - 03:04

Osobiście podobają mi się zmiany (wyglądu) w Windows 8.1. Wszystko jest bardziej przejrzyste i takie powinno być już na samym początku, ale dlaczego nikt z grona 89-tysięcy pracowników nie potrafił wyrobić się w czasie i stworzyć sensownej animacji-przewodnika do Windows 8? Po roku oczekiwania w Windows 8.1 znalazła się aplikacja Pomoc, przywrócono przycisk Start oraz zmieniono wygląd ekranu startowego – HURRRAAAA!!! :P

Wróćmy jednak do tematu, podałem im na tacy jak obejść zabezpieczenia w Windows Vista, 7, 8 i 8.1, ale nic sobie z tym nie robią. Tak jakby problem ich nie dotyczył. Wziąłem nawet udział w programie "Mitigation Bypass Bounty" z nagrodami $100.000 (który okazał się wielką ściemą). Pracownik Microsoftu, odpisał mi, że to nie jest ich wina, że mogę się zalogować bez podawania hasła - więc kogo... św. Mikołaja? To, że nie zapłacili to jedno, ale że nie naprawili błędu to już jakaś paranoja!

Postanowiłem, że przed premierą Windows 8.1 zamieszczę wszystkie informacje o wykrytym przeze mnie błędzie... i będzie "śmiesznie" 

Na koniec screen ze zhakowanym ekranem logowania Windows 8.1 RTM

Windows-8.1-Hack.png

Osobom zainteresowanym polecam odwiedzenie mojej strony przed premierą Windows 8.1

Pozdrawiam,
Marcin Evil 

Użytkownik Marcin-prv edytował ten post 30 wrzesień 2013 - 06:10

• 0

Zapraszam na moją stronę - First Ever!

#2 nikt45

nikt45
  • Bywalec

• 80 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 09:06

Bagi w tym systemie to standard :P Zalogować się do systemu na niezaszyfrowanej partycji mimo hasła użytkownika to 5min z odpowiednim programem nie znając hasła ( sam sprawdzałem ) program podaje nawet dokładne hasło użytkownika :) Chętnie zajrzę na tydzień przed premierą z ciekawości zawodowej :)

• 0

#3 Marcin-prv

Marcin-prv
  • Autor tematu
  • First Ever

• 77 postów
  • Miejscowość:Londyn

Napisano 30 wrzesień 2013 - 11:52

Bagi w tym systemie to standard :P Zalogować się do systemu na niezaszyfrowanej partycji mimo hasła użytkownika to 5min z odpowiednim programem nie znając hasła ( sam sprawdzałem ) program podaje nawet dokładne hasło użytkownika :) Chętnie zajrzę na tydzień przed premierą z ciekawości zawodowej :)

Nie modyfikowałem żadnych plików systemowych i nie dokonywałem zmiany w rejestrze - więc jest naprawdę "śmiesznie" :P

• 0

Zapraszam na moją stronę - First Ever!

#4 MrAndy

MrAndy
  • ZX User

• 358 postów

Napisano 16 październik 2013 - 23:20

"Everything will be posted on my site on October, 16th, 2013!"

Ktoś tu chyba nie potrafi dotrzymać słowa?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows 8.1, Bug, Hacking

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych