Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop Acer Aspire i ukryta partycja.

acer ukrytapartycja recovery D2D

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 soniaqqk

soniaqqk
  • Amator

• 28 postów
  • Miejscowość:Rzeszów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 17:15

Cześć

Opiszę to po kolei. Posiadam laptopa Acer Aspire 7520-5757, z orginalnym oprogramowaniem Vista Ultimate. Strasznie zamulał więc zrobiłem format i na partycji C zainstalowałem XP, Vista pozbyta. Jak  zainstalować teraz ponownie Viste z ukrytej parycji , posiada zdrową ukrytą partcje o nazwie PQSERVICE. Wchodzę w bios klikając F2 i w zakładce Main bodajże jest D2D Recovery Enable czyli dobrze włączone i pisze że uruchamia się klawiszami ALT-F10. W tym o to momencie zaczyna się problem można wciskać Alt-F10 i wiele różnych kombinacji nic nie wchodzi oprucz F2 wejście do biosu. W jaki sposób dostać się do tej partycji??, z laptopem nie było żadnych płyt oprogramowania wszystko na tej partycji .

Już nie przywrócę Visty??? Pozostaje złomowanie?

• 0

#2 kramch

kramch
  • Bywalec

• 80 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 14:34

Jak nie działa alt+f10 to pewnie coś namieszałeś przy instalacji xp. Ale możesz zainstalować viste z płyty lub z penka i aktywować kluczem, który jest pod laptopem. 

• 0

#3 soniaqqk

soniaqqk
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów
  • Miejscowość:Rzeszów

Napisano 02 październik 2013 - 21:40

No nie działa alt-f10, nie mam płyt ani visty na płycie!! Po to ma ukrytą partycję z systemem  żeby móc przywrócić tylko w moim przypadku jak sie tam dostać i co zrobić??!!

• 0

#4 kramch

kramch
  • Bywalec

• 80 postów

Napisano 03 październik 2013 - 14:42

Viste możesz ściągnąć z neta i aktywować kluczem z naklejki licencyjnej. Jak nie możesz dostać się do recovery to raczej nic już nie zrobisz. Możesz wysłać do serwisu ale jak sprawdzą że to Ty uszkodziłeś recovery to mogą chcieć kasę za ponowne przywrócenie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: acer, ukrytapartycja, recovery, D2D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych