Skocz do zawartości

Format Faktory - nie wyświetla polskich znaków


Recommended Posts

Witajcie nie wiem już co począć, szukałem w internecie rozwiązań ale nie pomagają, może uda mi się tutaj znaleźć odpowiedź :/

 

Chodzi oto, że w/w program nie wyświetla polskich znaków.

Chcę wgrywać napisy do filmów/seriali (hardsuby) ale nie da się bo nie ma polskich znaków.

 

Próbowałem zmieniać kodowanie napisów UTF8 i Unicode, w programie również zmieniałem czcionki i du*a blada :/

 

Nic nie pomaga proszę zarzućcie pomysły jakieś jak temu zaradzić.

 

A chcę korzystać z FF ponieważ współpracuje z większością formatów wideo.

A jeśli nie da rady to może znacie jakiś inny program który temu zaradzi.(tylko nie AllConverter PRO - napisy głupieją, nie są dopasowane do filmu po przekonvertowaniu)

 

------------------------------------------------------------

 

OK udało mi się rozwiązać ten problem, napisy muszą być w formacie txt a dokładniej TMPlayer.

 

Ale pojawił się kolejny problem. Po przekonwertowaniu filmu nie ma napisów. 

 

W opcjach wszystko niby działa ale potem w finalnej wersji nie ma napisów :/

 

-----------------------------------------------------------

 

OK!

Po wielu dniach próbowania doszedłem do tego jak trzeba korzystać z tego programu jeśli mieliście takie problemy jak w/w.

 

1. Napisy pobieramy ręcznie z portalu napi projekt. W ten sposób unikniemy problemów z polskimi znakami.

2. Film do którego chcemy wtopić napisy przeciągamy do okienka FF i ładujemy normalnie napisy w zwykły sposób. Wtedy unikniemy problemów z niewgranym napisami w film!

Edytowane przez PawlikPP
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...