Skocz do zawartości

Komputer stacjonarny MSI G45 GAMING/GTX 660Ti/i5-4670k/4Gb/1TB GW


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników. Do sprzedania mam rewelacyjny komputer złożony prze zemnie pod koniec lipca. Sprzedaję go, ponieważ uzbierałem trochę pieniędzy i zamierzam kupić coś z i7 i gtx 7xx. Komputer nie posiada żadnych wad ukrytych. Na wszystkie podzespoły posiadam aktualne gwarancje.

Specyfikacja:

1.Płyta główna MSI Z87 G45 GAMING

2. Karta Graficzna ASUS GTX 660ti

3. Procesor Intel core i5-4670k

4. Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis HE1225

5. Ram Corsair DDR3 4096Mb 1600MHz CL9

6. Dysk 1TB WD

7. Obudowa Aerocool XPredator X1 Czerowno-Czarna

8. Zasilacz SilentiumPC Deus G1 600W

 

Wyniki 3DMark 11:

http://www.3dmark.com/3dm11/7226095

 

20130924281.jpg

 

20130924267.jpg

 

20130924285.jpg

 

20130924277.jpg

 

 

Cena tego zestawu to 3500zł. Nie wysyłam za pobraniem. Możliwy odbiór osobisty lub sprzedaż poprzez Allegro.pl. Przepraszam za jakość zdjęć, niestety zepsuł mi się aparat i musiałem robić zdjęcia Nokią N95 :D

@Edit Do wszystkich podzespołów posiadam oryginalne opakowania jaki i akcesoria.

Edytowane przez Pumpernikiell
Link to post
Share on other sites

Sorry za offtop, ale kovalskybobi ma racje. Składając nowy komputer na tych samych częściach(bądź podobnych o takiej samej wydajnośći), wychodzi około 3200zł. Np:

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=54407&s=77985&s=77602&s=67056&s=73500&s=73506&s=77565&s=60889

-3340zł, ale z gtx'em 760, ktory jest wydajniejszy od 660ti i nie wiele mu brakuje do 670;

 

 

Radziłbym Ci obniżyć cenę(i to sporo), jeżeli chcesz ten zestaw sprzedać w całości

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się że nie ma w tym opłacalności w ogóle, w dodatku za 3,5 zł można spokojnie lepszy sprzęt złożyć.

Nie wiem jakimi cenami się sugerował sprzedający... może komputronik?:P 

 

lepiej to sprzdać na części.. może coś się uzbiera. Ja ewentualnie procka i płytę mogę kupić, co do reszty tez się jacyś znajdą, tylko niech ceny będą adekwatne do stanu rzeczywistego, bo kupując w osobnych sklepach jeszcze taniej niż 3200 by się kupiło

Link to post
Share on other sites

Panowie to nie temat od dyskusji. Sprzedawca wystawi komputer gdzieś za 3500 zł, nikt mu go nie kupi, to może przestanie szukać przysłowiowego "frajera", który da mu 150 zł więcej niż za nowy sprzęt o tej samej wydajności.

 

Autorowi polecam zapoznać się z Zasadą Sprawiedliwego Handlu. Właśnie tak wyrabia się opinię Polaków za granicą. Kupić taniej drożej sprzedać.

 

O tym czy się opłaca, czy też nie dyskutujcie sobie na PM. 

 

 

Wymuszony OT

Link to post
Share on other sites

dosyć że chce zarobić na tym wiecej niż zestaw nowy kosztuje w internecie to jeszcze obraża innych użytkowników pisząc:

 

 

Polecam naukę pasania i liczenia bo masz z tym duże problemy.

a sam robi błędy w temacie:

 

 

Do sprzedania mam rewelacyjny komputer złożony prze zemnie pod koniec lipca. 

chodzi o słowo "prze zemnie"  :-p

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...