Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem ASUS GeForce 8800GT


Recommended Posts

Cześć

 

Mam mały problem ale nie wiem dokładnie, czy leży On po stronie monitora czy Karty Graficznej.

Od paru dni podczas przeglądania stron www typu Facebook, czy grania, oraz oglądania wideo obraz że tak powiem skacze co pokaże filmik przeze mnie załączony byłbym wdzięczny za jakąś rade co z tym zrobić :) Podczas testu CINEBENCH Windows 64 Bit OpenGl występuje skakanie obrazu, podczas testu CINEBENCH Windows 64 Bit CPU nie ma problemu skaczącego obrazu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NmF_KqfkJCw

 

Pod tym linkiem można zobaczyć co dokładnie się dzieje.

 

Z góry dziękuje za jakieś podpowiedzi i pomoc.

 

Pozdrawiam

Artur

Link to post
Share on other sites

Karta już do nowych nie należy, choć wciąż jest bardzo wydajna pod gry DX9 to już jednak swoje lata ma.. i nie wykluczone że powoli siada :|

 

Spróbuj jeszcze, podłączyć do innego monitora  innym kablem..

Zrób update sterowników

Wyczyść karte ze zbędnnego kurzu

Spróbuj obniżyć zegary karty o około 30 np. programem "Afterburner".. Na niektórych kartach podczas przegrzewania się pojawiają się artefakty (czarne kreski) na twojej możliwe że skacze obraz.. Obniżenie zegarów karty, spowoduje lekki spadek mocy, aczkowliek znaczny spadek temperatury..

 

Jeżeli to nie pomoże, to czas zainwestować w nową grafikę

Edytowane przez lok1995
Link to post
Share on other sites

W tym problem że wsadziłem nową grafikę, podpiętą innym kablem, problem jest mniejszy ale wciąż się pojawia, co to moze być w takim razie ??

 

 

Karta już do nowych nie należy, choć wciąż jest bardzo wydajna pod gry DX9 to już jednak swoje lata ma.. i nie wykluczone że powoli siada :|

 

Spróbuj jeszcze, podłączyć do innego monitora  innym kablem..

Zrób update sterowników

Wyczyść karte ze zbędnnego kurzu

Spróbuj obniżyć zegary karty o około 30 np. programem "Afterburner".. Na niektórych kartach podczas przegrzewania się pojawiają się artefakty (czarne kreski) na twojej możliwe że skacze obraz.. Obniżenie zegarów karty, spowoduje lekki spadek mocy, aczkowliek znaczny spadek temperatury..

 

Jeżeli to nie pomoże, to czas zainwestować w nową grafikę

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...