Skocz do zawartości

Przesiadka z 7 na Windows 8.


Recommended Posts

@up Chodziło ogólnie o programy. Dla przykładu gry i Open Office: jak zainstalujesz to wszystkie ikony są na Starcie i robi się totalny bałagan. Ale to moje zdanie, komuś może się podobać.

Co do GTA4 to nie gram przez Windows Live tylko Steam.

:o Jaki znowu bałagan :o Ja mam pusty PULPIT , został tylko KOSZ a wszystko co mam potrzebne jest w MenuStart ;) Wszystkie rzeczy jakie były oryginalnie zostały usunięte i zastąpione moimi.

http://i.imgur.com/EcnarHy.png

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Myślę, że możesz się śmiało przesiadać jeśli tylko masz odrobinę woli. Ew. poczekaj parę dni aż wyjdzie 8.1, jest zdecydowanie bardziej podatna na personalizację. U mnie to wygląda w ten sposób, podobnie jak u kolegi wyżej pulpit jest typowo roboczy, sam kosz na nim. Jedyny problem który miałem to ze sterownikami do Sony Xperia S, mianowicie komputer nie chciał czytać telefonu w trybie flash, mam nadzieję że to poprawią (problem dotyczy 64bitowców)

 

http://img809.imageshack.us/img809/2504/nd9r.jpg

Edytowane przez Rumcayz
Link to post
Share on other sites

Witam podepnę się do tematu bo inna sprawa mnie nurtuje obecnie siedzę na win7x64 ,Asus P7P55D + i7 860 +4Gb ramu.

Odwiedziłem stronę Asusa i do mojego modelu płyty w zasadzie brak sterowników pod system win 8, czy sterowniki z win 7 pasują pod ósemkę dodam ze ósemka tez by była 64bitowa , z góry dzięki za odp

Link to post
Share on other sites

Tego Ci nikt nie zapewni... jak na moje oko to stery Win7 powinny być kompatybilne.. Zassij i zainstaluj wersję próbną systemu i sprawdź czy normalnie zainstalujesz stery z Win7 x64. U mnie do mobo też nie ma nigdzie sterów pod Winde 8 a działa bez problemu ze sterami Win7 x64.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...