Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki laptop/ultrabook do 4500pln?

Laptop Ultrabook Do 4500 Jaki wybrać Co kupić Problem z wyborem ultrabooka Student

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 banan1551

banan1551
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 00:46

Witam.
Mam problem z wyborem komputera przenośnego. Zależy mi na tym aby był lekki i dobrze wykonany, matryca maksymalnie 15,6'. Sprzęt ma służyć do przeglądania internetu, pracy i multimediów w postaci filmów. Zastanawiałem sie nad hp spectre xt i Sony vaio pro 13. Moze jesteście w stanie doradzić mi jaki sprzęt wziąć pod uwagę w cenie do 4500zł?
Pozdrawiam

Użytkownik banan1551 edytował ten post 26 wrzesień 2013 - 00:49

• 0

#2 Synergia

Synergia
  • Lodołamacz

• 4770 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 01:10

Budżet spory więc rozpatrujemy ultrabooki klasy premium

Prócz całkiem niezłęgo Vaio pro waty uwagi jest jeszcze

Samsung 900x3e W sumie to bezpośredni konkurent Vaio Pro 13 więc i cechy ma podobne. Bardzo cieńki i leciutki. Swietnie wykonany.

I trochę cięższy bo już 1,5kg  Samsung 740u3e. W odróżnieniu od poprzednikó ma dotykowy ekran

Bebechy oba mająpodobne więc nei ma co sierozpisywać.o ile

Vaio ma procek hawswella a wiec bardziej energooszczędny niż ivy bridge z samsungów. TTyle teori bo patrząc po testach w necie Vaio wygrywa jedynie czasem pracy "na luzie" czyli bez wifi. Przy grzebaniu w necie już samsungi są górą.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Laptop, Ultrabook, Do 4500, Jaki wybrać, Co kupić, Problem z wyborem ultrabooka, Student

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych