Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

chcę zakupić tablet Asus Nexus 7 drugiej generacji. Interesuje mnie tablet, którego będę mógł z powodzeniem używać jako nawigacji samochodowej. Na allegro zauważyłem dwie wersje tego tabletu - 16GB, oraz 32GB+LTE. Czy ta droższa wersja warta jest świeczki, czy ten cały LTE to tylko niepotrzebny bajer. Czy ja z tego w ogóle będę w stanie korzystać (przedstawiciel handlowy na terenie mazowieckiego)? Chodzi mi o zasięg, dostępność itd. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, jak uzyskać połączenie internetowe w tablecie (za pomocą karty SIM?) i jak się z tym obchodzić. Muszę przyznać, że nie interesuję się tak tymi wszystkimi nowinkami techonologicznymi, stąd moje "zielone" pytania, więc wybaczcie za pewną ignorancję z mojej strony. Proszę was o pomoc i dziękuję tym, którzy się tym zainteresują.

 

Pozdrawiam,

Darkpoint

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

LTE o ile jesteś w Plusie który ma spory zasięg dla tej technologii - inne sieci zauważalnie mniejszy. Niemniej dla samej nawigacji i podstawowych czynności wystarczy moim zdaniem 3G.

 

 

 

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, jak uzyskać połączenie internetowe w tablecie (za pomocą karty SIM?) i jak się z tym obchodzić.

Tak samo jak na zwykłym smartfonie ale bez możliwości dzwonienia. Zatem - WIFI lub 3G / LTE, w tym drugim przypadku tylko łączność internetowa (dane komórkowe) - możesz użyć karty  SIM (lub micro SIM - zależnie od modelu tabletu) od operatora (np u Orange jest za 30zł 6GB na rok) lub darmowe od Aero2 (ale tu nie wszędzie ma zasięg, poza tym wolne i rozłącza co godzinę [trzeba wpisać ręcznie kod captcha z obrazka]).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...