Skocz do zawartości

Komputer z monitorem i całą resztą za 2300/3000/3500


Recommended Posts

  • Witam, niedługo będę składał komputer dla brata. Zazwyczaj nie gra on w bardzo wymagające gry, ale nie wiem jak to będzie wyglądać. Dlatego składak jednak musi mieć porządne podzespoły. Potrzebuje zestawów w trzech przedziałach potem się ugadam z rodzicami na którym się oprzeć. Grafikę pewnie wezmę dopiero jak wyjdą nowe radki, ale już możecie coś około do zestawu podać. Z góry dzięki.

 

Zastosowanie komputera: Gry

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2300/3000/3500zł

Których części potrzebujesz?: Buda, monitor, klawiatura, mysz, głośniki oraz wymagane jest wifi...

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: W zależności od procesora (mogę), kartę jeśli będzie za słaba to będę kręcił

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: Tutaj się zastanawiam czy lepszym rozwiązaniem będzie 1920x1080 czy 1680x1050 ze względu na wydajność zestawu

Specjalne wymagania: Wifi osobne albo w płycie.

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera?: Nie

Własna propozycja zestawu:

Inne: To co powyżej

Edytowane przez simon96
Link to post
Share on other sites

 

 

Potrzebuje zestawów w trzech przedziałach potem się ugadam z rodzicami na którym się oprzeć. Grafikę pewnie wezmę dopiero jak wyjdą nowe radki

 

To może lepiej najpierw dogadaj się z rodzicami i poczekaj sobie na nowe radki.

 

Póki co przejrzyj sobie tematy na forach w podobnych budżetach.  

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem... Złożyłem już nawet jakiś zestaw za 3000... Problem polega na tym, że babcia się uparła, że ona sama chce bratu kupić i nikt ma się jej nie dokładać, a wtedy jestem przy budżecie 2300zł... A wiadomo jak to babci wytłumaczyć, że same rzeczy jak monitor, mysz, klawiatura i głośniki wifi wyjdą jakieś 700zł...

Link to post
Share on other sites

Intel Core i3-3220 /3.3GHz, 3MB, LGA 1155, BOX/

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza)

XFX Core 450W 120mm 80+ SLI PSU

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix

LG GH24NSB0 SATA (black)

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Gigabyte Radeon HD7790 OC 1GB DDR5 128bit (1075/6000)

Benq GW2265M (VA, 6ms, DVI, LED, głośniki)

TP-Link TL-WN781ND /N150, PCIe/

 

2380 zł +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówieniaX98TY2AZ + dostawa

 

Klawiaturę i myszkę możecie dokupić już za swoje w sklepie ......

 

Masz 4 wątkowy procesor połączony z 7790. Przy mniej wymagających grach o których wspomniałeś połączenie takie spokojnie wystarczy, warto jednak abyś podał przykładowe tytuły gier o które chodzi. Markowy mocny zasilacz z 408W na +12V, przyzwoita jak na ten budżet obudowa z filtrami oraz wentylami w zestawie. Płyta z możliwością OC CPU dzięki chipsetowi Z68 (wymaga ona akutalizacji BIOSU ale to zrobią Ci za free w esc.pl podczas montażu). Monitor 22 cale FullD na VA z DVI oraz wbudowanymi głośnikami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...