Skocz do zawartości

Dobry monitor do gier (600-700 zł)


Recommended Posts

Witam

 

Za kilka dni mam zamiar kupić nowy komputer . Potrzebuję monitora do gier. Mam do wydania od 600 do 700zł max. Będę posiadał takie podzespoły :

 

Płyta główna MSI Z77A-G45 Intel Z77 LGA 1155 (3xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3/CROSSFIRE)

 

Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU)

 

Dysk Seagate Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

 

Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 Intel XMP X2 Grey Series (KHX1600C9D3X2K2/8GX)

 

Procesor Intel Core i5-3570K, 3.4GHz, 6MB, LGA1155, 22nm, 77W, BOX (BX80637I53570K)

 

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 760 OC, 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DP, DVI, BOX rev 2.0
 
Oglądałem ostatnio  iiyama ProLite E2273HDS-B1 oraz  iiyama ProLite X2377HDS-B1 (30 dni bezpłatnej gwarancji na badpixele)

 

Czy któryś z tych monitorów mi polecacie czy wziąść coś innego?

 

Link to post
Share on other sites

Witaj,

Cieszy popularność  modelu LG 23EA63V-P. W naprawdę niskiej cenie posiada on matrycę IPS, która daje gwarancję rzeczywistego obrazu. Model ten, jest chwalony za nowoczesny wygląd, niską cenę oraz funkcjonalność. Więcej na jego temat możesz przeczytać: http://www.lg.com/pl/monitory/lg-23EA63V

 

Pozdrawiam,
Doradca LG

Link to post
Share on other sites

Do gier i internetu, bierz tego LG. Ma trochę lichą podstawkę - czego oczywiście nie dowiesz się ze srony producenta ani od Pana "doradcy" LG  %-), ale z obecnymi czasami reakcji i input lagiem spokojnie nada się do gier i do neta.
Gdybyś jednak mocniej stawiał na filmy, wtedy możesz brać BenQ GW. Tyle.

Link to post
Share on other sites

Podstawka jest licha, ale jeśli masz stabilne biurko to nie będzie tragedii. Jak zamontujesz monitor na podstawce, w miejscu styku podstawki z tylnym korpusem monitora będzie niezbyt mocne spasowanie - możesz odchylić ekran i wsunąć tam kawałek złożonej kartki. Mój wspólokator tak zrobił na 22" ekranie. To wciąż licha podstawka, ale ciaśniejsze spasowanie monitor się tak nie chwieje.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...