Skocz do zawartości

W poszukiwaniu prawdziwego symulatora wyścigów.


Recommended Posts

Na dniach wpadnie w ręce logitech g27 zastanawiam się nad symulatorem godnym tej kierownicy. Na wstępie odrzucam wszystkie nfs'y, grida 2, serie dirtów. Jak na razie zaciekawiła mnie gra Richard Burn Rally i mam też zamiar ciupać w F1 2012. Miał ktoś może jakieś doświadczenia z iRacing albo rFactor?

Link to post
Share on other sites

Myślę że w grach z serii GTR 2 (GTR Evolution) , Race 07 firmy SimBin również się sprawdzi.

Jak dla mnie dobre pozycje, również pod względem oprawy audio która jest ostatnimi czasy pomijana.

Link to post
Share on other sites

Polecam od siebie Euro Truck Simulator  2- świetnie się gra na g27. Oczywiście to nie to tempo co w innych ścigałkach ale warto spróbować. Demo znajdziesz na stronce- sprawdź. Sam gram jeszcze w Dirta 3 (nie warto na początku go skreślać!) Mam jeszcze Test Drive Unlimited 2- szału nie robi :/ Jedynka była lepsza ale żeby sobie troche pośmigać w otwartym świecie to polecam (w 1-ce już wyłączone są serwery, w 2ce działają ale jest sporo rosyjskiej dzieciarni która psuje rozgrywke, ostatecznie ja od czasu włączam 2ke w multi)

Link to post
Share on other sites

Jak na razie testowałem dirta 2, teraz próbuje coś grubszego. W RBR strasznie ciężko się jeździ trzeba dużo ćwiczyć (oczywiście na plus) i brakuje mi ręcznego w g27 :/. F1 na pewno będę grał, również czekam na wersje 2013. Tak to prawda TDU szału nie robi, euro truck też raczej nie dla mnie.

Link to post
Share on other sites

no na 100% i więcej jest lepsza symulacja niż w grid 2 (bo grid 1 naprawdę daje radę).

mogę polecić jeszcze:

-grid 1,

-gt legends(nie grałem nawet, chociaż mam)

- nie wiem czy można zaliczyć to do symulatorów ale world racing 2 jest też bardzo fajną gra wyścigową ze świetną grafika jak na czas powstania, i wieloma samochodami do wyboru, do gry istnieje tez wiele modów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...