Skocz do zawartości

Asus GTX 780 DirectCU II OC


Recommended Posts

Link do aukcji : http://tablica.pl/oferta/asus-gtx-780-directcu-ii-oc-ID3HqMH.html

Zdjęcia : http://www.picshot.pl/public/slideshow/243441

Witam dziś mam do sprzedania najwydajniejszą wersje GTX 780 od Asusa.

Karta ma kilka dni , więc jest prawie jak nowa.
Karta posiada wszystko co było dołączone do zakupu tzw.
Full BOX , czyli pudełeczko , pianki , folia na backplate , papiery , ulotki i płyta ze sterownikami.

Jest to najwydajniejsza i najlepsza wersja GTX 780 dla entuzjastów i wymagających graczy. Karta jest najlepsza pod względem OC , jest to na prawdę bardzo dobra konstrukcja , sama firma mówi wszystko za siebie ;)

Karta posiada świetne chłodzenie DirectCU II w wersji OC i dodatkowo na tyle karty zamontowany jest backplate , co poprawia sam wygląd karty jak i niższe temperatury , oraz lepszą wytrzymałość.

Ten model po OC spokojnie dogania GTX TITANA , który jest o wiele droższy , a wydajność względem Asusa po OC jest naprawdę imponująca i sam TITAN przy tej karcie wymięka.

Karta bez problemu radzi sobie ze wszystkimi grami bez zadyszki , w wysokich rozdzielczościach z maksymalnymi ustawieniami. Spokojnie odpalisz na tej karcie każdy tytuł w , który będziesz chciał zagrać.

 

Jeżeli ktoś się pyta dlaczego sprzedaję kartę to już mówię , taka moc nie jest mi potrzebna i nie wykorzystuje pełny potenciał karty i również przeżucam się na konsole.

 

!!! Karta posiada 36 miesięczną gwarancję od producenta !!!

Cena karty to 2150 zł + kw - przy odbiorze

!!! Przy płatności z góry wysyłka gratis !!!

Więcej tutaj : http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_asus_gtx_780_directcu_ii_oc_najlepsza_z_najlepszych

Edytowane przez BlackNigaKFC
Link to post
Share on other sites

Przecież jeśli karta ma kilka dni to możesz ją zwrócić bez podania powodu w ramach 10 dniowego zwrotu i dostać zwrot gotówki.Trochę dziwne że nagle sprzedajesz po kilku dniach.

Tak to prawda . Dlaczego dziwne ?? Uświadomiłem sobie , że nie potrzebuje takiej karty. Chcę ją po prostu sprzedać i czekać na PS4. Mam również karte zastępczą , więc nie wiem co w tym dziwnego.

hmm coś bardzo tanio sprzedajesz...

Nikogo nie zmuszam , przecież do kupna karty. Bierzę on ją na własną odpowiedzialność , dlatego możliwa jest też wysyłka przy odbiorze.  Karta jest w dobrej cenie nie zaprzeczam.

Link to post
Share on other sites

Dziwne jest dla mnie to że chcesz ją nagle sprzedać i stracić kasę zamiast zwrócić do sklepu i dostać pełny zwrot gotówki. Czemu nie oddasz jej do sklepu? Chyba że masz ją dłużej niż 10 dni ale to wtedy nie ma kilka dni jak piszesz.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Chyba mnie kolega nie zrozumiał chodzi mi o to co napisał wojciech. Bo albo jest z nią coś nie tak albo lubisz tracic nie potrzebnie kase

Sprzedaje , ponieważ  nie potrzebuję tej karty , mam ją sprzedać za cene sklepową ?? , a propo kupiłem ją na internecie , więc pewnie poczekam trochę jak oddadzą mi pieniążki , a ja czekać nie lubie , jeżeli chodzi o takie sprawy.

Edytowane przez BlackNigaKFC
Link to post
Share on other sites

Kiedy zakupiłeś ta kartę? Bo jak nie minęło 10 dni możesz ja zwrócić do sklepu i dostać cała kasę i  nie tracić ani złotówki

10 września była na poczcie , wziełem ją 17 , a czy sklep interntowy przyjmie mi taki zwrot ?? i ile będę musiał czekać ?? , bo jeżeli długo to wolę ją sprzedać mam , też inne wydatki , a cześć kwoty odłoże na PS4

Edytowane przez BlackNigaKFC
Link to post
Share on other sites

rozpatrują to przeważnie w kilka dni roboczych ale wydaje mi sie że jest już za późno bo liczy sie data od momentu zakupu w ich sklepie , ale moge sie mylić. Najlepiej zadzwoń do sklepu w którym kupiłeś karte i sie dowiedz.

Edytowane przez Wysek10
Link to post
Share on other sites

rozpatrują to przeważnie w kilka dni roboczych ale wydaje mi sie że jest już za późno bo liczy sie data od momentu zakupu w ich sklepie , ale moge sie mylić. Najlepiej zadzwoń do sklepu w którym kupiłeś karte i sie dowiedz.

Ehh , dzięki za pomoc ;) , jężeli przyjmą mi zwrot , to zamkne temat , jeżeli jednak nie , to pozostanie mi ją sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, ze ludziom nigdy dogodzić się nie da :P Jak ktoś daje cenę prawie sklepową to jest ooo za drogo jak sprzedaje taniej to oj coś tu nie tak  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  A przecież do kupna nikt tu nikogo nie namawia każdy ma swój rozum i albo chce kupić taniej albo kupuje nową ze sklepu. Dla mnie nic w tym dziwnego nie ma. ;)

Link to post
Share on other sites

Osobiście jechać do niego i odebrać, żaden problem dla osób obawiających się oszustwa, można ją sprawdzić na miejscu również :)

Mi to róznicy nie robi , może ktoś odebrać osobiście jak i mogę wysłać przy odbiorze ;)

Niesety , karty nie mogę zwrócić , więc zostaje mi tylko sprzedaż. Pozdrawiam

Możliwość negocjacji ceny !!!.

Link to post
Share on other sites

Gdybym miał taką kasę na dzień dzisiejszy do wydania na sprzęcik, nawet bym się nie zastanawiał tylko ją łykał :) Bardzo dobra cena, życzę szybkiej sprzedaży Pozdro

A może się skuszę heeh dam znać jutro :P 

Edytowane przez Greg3or
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy ja wiem czy dobra cena, 30% wydajniejsza od gtx 670 a kwota 230%. Dla mnie to nieporozumienie. Za 4 lata ta karta bedzie warta 200zl, kupujacy przeplacil ~2tys zl.

Nie rozumiem kompletnie tego postu :D Jaka strata pieniędzy ? Stać go to kupił i to jeszcze po dobrej cenie. I skąd jeszcze ta strata 2 tysięcy ? Za 200 zł to może teraz sobie kupić kartę i nie wiem w jakie tytuły pograć a ten ASUS będzie ciągnął wszystko jak rolnik dotacje :D . Widzę, że to pewnie wina bólu dupki, że się nie zdąrzyło kupić :D

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy dobra cena, 30% wydajniejsza od gtx 670 a kwota 230%. Dla mnie to nieporozumienie. Za 4 lata ta karta bedzie warta 200zl, kupujacy przeplacil ~2tys zl.

Kolego jeśli coś teraz kosztuje 100 baniek a potem traci na wartosci to nie kupuj wcale :D twój komp który masz obecnie za 5 lat bedzie sie nadawał tak samo na smieci :D jak wszystko, pytanie tylko się nasuwa albo kupujesz i jestes na czasie i sprzedajesz szybko jak kupiłeś i kupujesz nowe nastepne albo kupujesz po przecenie czyli czekać 5 lat od premiery podzespołu i kupisz za 200pln :D dak spokój z takimi wypowiedziami !!

Edytowane przez brudnonabani
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...