Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Aktualizacje statusów


Zdjęcie

PLSBX

Czy ma ktoś nielimitowany internet domowy od t-mobile? Faktycznie nielimitowany czy kolejne bajki marketingowe?
13 maj 2019 08:07
 • PLSBX - zdjęcie
  PLSBX
  Kroju, w moim przypadku wymagają jeszcze zaświadczenia od pracodawcy bo nie mam tych 22 lat. Ciekawe jak wygląda sprawa zamawiając przez internet bo w regulaminach promocji nigdzie nie widziałem wzmianki o wieku. WiFi to używałbym tylko do telefonu, a reszta po kablu. Co do prędkości LTE to zależy od rejonu, a2mobile na telefonie przy 4g+ wyciąga mi 13Mbps w mojej lokalizacji.
  16 maj 2019 09:37
 • Kroju - zdjęcie
  Kroju
  Niewątpliwie lokalizacja ma kluczowe znaczenie, dlatego na Twoim miejscu skorzystałbym z okresu próbnego (opłata tylko za testowane dni). W mojej lokalizacji (przedmieścia Zielonej Góry) był jeden BTS, kiedy zaczynałem okres próbny otworzyli niedaleko mnie świeży BTS postawiony przez T-mobile. Z tego co wcześniej wyczytałem nie musi być to koniecznie zaświadczenie o zatrudnieniu a np. jeżeli jesteś studentem, zaświadczenie z dziekanatu o statusie studenta.
  16 maj 2019 10:36
 • Tankersss - zdjęcie
  Tankersss
  Tbh, tak lokalizacja ma znaczenie, ale też obłożenie BTS-ów, polecam dokupić antenę zewnętrzną i bezpośrednio na BTS-a wycelować. U rodziny na totalnym zadupiu, BTS jakoś ~20km w linii prostej, ale przez małe obłożenie spokojnie leci ~40/25Mbps, w innej miejscowości BTS ~8km w linii prostej bez żadnych przeszkód, ale znowu większe obłożenie i tylko ~20/25Mbps średnio wychodzi (oba przypadki z antenami zewnętrznymi kierunkowymi). Obecnie (11:40 17.05.2019) w ZG, nie mając żadnego widoku na BTS...
  17 maj 2019 10:42