Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Aktualizacje statusów


Zdjęcie

Blest

A kupię sobie Mac Pro w najlepszej konfiguracji tylko za 242079 zł z 1,5 TB ram. Toć to można mieć Teslę. https://www.apple.com/pl/shop/buy-mac/mac-pro/wieża
11 gru 2019 08:45
 • kubbak - zdjęcie
  kubbak
  Zrozum, że jest mniej warte niż możliwa niekompatybilność sprzętu. Na sprzęt biznesowy nie patrzy się jedynie przez pryzmat cena/wydajność, ważna jest tutaj także niezawodność.
  Druga sprawa czy zrobiłbyś te 10k oszczędności to też niewiadome.
  11 gru 2019 12:16
 • Presidente - zdjęcie
  Presidente
  Rozumiem, rozumiem, ale nie wierzę też, że nie ma profesjonalnych firm, które zajmują się doradztwem i składaniem takich sprzętów, które to robią w mniejszych pieniądzach. Tutaj to coś mi się wydaje, że komputer Apple'a działa jako reprezentacja i jest po prostu wartością dodaną w kwestiach wizerunku czy to dużej firmy albo i jednoosobowej działalności.
  11 gru 2019 12:30
 • kubbak - zdjęcie
  kubbak
  Są, jasne że są. Tylko nie wiem czy będą tańsze. Natomiast zrobią sprzęt pod Ciebie. Tu masz coś co Ci pasuje lub nie.

  A tak dla przykładu u nas w firmie konfiguracje notków dla Kowalskiego za ~3k płacimy bezpośrednio od Della przeszło 7-10k w zależności od wyposażenia dodatkowego.
  11 gru 2019 12:42